Yılın Online Etkinliği
Monster #WASD Canlı Yayın

CANLI İZLE
Son
Gün
Kalan Süre

Hitman III Bundle Kampanyası

HITMAN 3 ve daha fazlasını almak için

10. Nesil Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook satın alarak, Hitman 3 Crysis Remastered ve Shadow Arena yazılımlarına sahip olun!

hitman-logomonster-logo
Hitman

World of Assassination üçlemesinin heyecanlı finali olan HITMAN 3, oyuncuları geniş sandbox konumlarında tüm dünyayı dolaşacakları bir maceraya çıkarıyor. Ajan 47, tüm kariyerinin en önemli kontratları için acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor.

crysis

Crytek'in klasik birinci şahıs nişancı oyunu, şimdi yeni nesil donanım için optimize edilmiş ve yeniden düzenlenmiş grafiklerle, aksiyon dolu oynanış, sandbox dünyası ve ilk kez sevdiğiniz heyecan verici destansı savaşlarla geri döndü.

shadow-arena-img

Karşılaşma başlar başlamaz savaş alanının her yerinde gerilimin ve etkinin hissedilebildiği yeni bir PvP aksiyon tarzını deneyimleyin. Black Desert'ın en çetin kahramanları bir araya geliyor ve geriye sadece biri kalana kadar savaşıyor. Kahramanınızı seçin, arenada dört bir yandan etrafınızı saran rakiplerinize ve uğursuz karanlık sise karşı direnin.

laptop-imginspect-laptop-btn

Anahtar kodunuz ürününüz ile beraber gönderilmektedir. Aşağıdaki adımları takip ederek oyun ve yazılımları indirebilirsiniz.

HEMEN BAŞLAYIN

10. Nesil Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook satın alın.


 1. softwareoffer.intel.com adresine gidin.
 2. Intel® Digital Hub hesabınıza giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun.
 3. Hesabınız onaylandıktan sonra giriş yapın ve 31 Temmuz 2021 tarihine kadar Ana Anahtarınızı girerek yazılımınızı alın.
 4. Fırsatla ilgili şartları ve koşulları kabul edin ve kısa anketi tamamlayın.
 5. Mevcut yazılımları seçip indirin.

KAMPANYA KOŞULLARI

 • Kampanya; Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri Anonim Şirketi tarafından düzenlenmektedir.

 • Kampanya, 26 Mayıs 2021 – 01 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

 • 10. Nesil Intel® Core™ işlemcili herhangi bir Monster Notebook alındıktan sonra iletilen Ana Anahtar kodu 31 Temmuz 2021 tarihine aktive edilebilir.

 • Kampanya, stoklarla sınırlıdır.

 • Kampanya; Monster Notebook’tan satın alınan 10. Nesil Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook modellerinden biri ile birlikte Hitman 3(Oyun), Crysis Remastered(Oyun) ve Shadow Arena(Oyun İçi İçerik) hediyeleri kapsamaktadır.

 • Kampanyayı kazanma hakkı sadece; 10. Nesil Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook modellerinden birinin satın alınması ile elde edilebilecektir.

 • Monster Notebook; kampanya koşullarını, bitiş tarihini ve hediye ürünü haber vermek sizin, süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Fırsat, stoklar yettiği sürece 01 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. Teklifteki ürünleri, eşit ya da daha büyük bir değere sahip olanlarla değiştirme hakkını saklı tutarız. Yaş kısıtlamaları nedeniyle belli yazılımlar tüm müşterilere sunulmayabilir. Fırsat, haber verilmeden Intel'in makul takdirine bağlı olarak insan hataları veya teknik hatalar sebebiyle hakkaniyetinin veya bütünlüğünün etkilenmesi durumunda herhangi bir sebepten dolayı herhangi bir zamanda değiştirilebilir, iptal edilebilir veya askıya alınabilir. Fırsat sponsoru; 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, ABD, adresinde mukim Intel Corporation firmasıdır. Katılmak için; bir Intel Digital Hub hesabı oluşturmanız, kullanma süresi zarfında şartları karşılayan bir ürün satın almanız, geçerli bir Ana Anahtar girmeniz ve kısa bir anketi yanıtlamanız gerekir. Gönderdiğiniz bilgiler ABD'deki sunucularda toplanır, saklanır, işlenir ve kullanılır. Fırsat ayrıntıları, uygunluk, kısıtlamalar ve gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://softwareoffer.intel.com/offer/21Q1-03/terms.

© 2021 Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, ABD ve/veya diğer ülkelerdeki Intel Corporation'ın ya da alt kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer isimlerin ve markaların başkalarının mülkü olduğu iddia edilebilir.