Ürün Hakkında

Taksit Seçenekleri

Tulpar T7 V21.9.7
17,3" Oyun Bilgisayarı

5.0 (1)

Teknik özellikler

  • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.7GHZ;45W ;10nm SuperFin
  • Windows 11 Home Single Language
  • 8 GB RTX 3070Ti 256 Bit Max-P 125 Watt + 25Watt DB 2.0
  • 17,3" QHD 2560x1440 165Hz IPS Mat LED Ekran
  • 32GB (2x16GB) DDR5 4800MHz
  • 1TB SAMSUNG PM9B1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
  • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
  • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • 20mm Kalınlık
  • 2,3kg Ağırlık
  • Monster Sırt Çantası Hediye
  • Magnezyum Kasa
Tüm Teknik Özellikler

Monster Express ile İstanbul'da ertesi gün teslimat

! 3D Mark skor bilgisi alınırken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Canavarın Performansına Şahit Ol
 • name
 • name
 • name
 • name
 • name
 • name
 • name
Bir oyun seçin
Seçim Yapın
Burada gösterilen değerler arka planda çalışan uygulamalar ve cihaz bakım durumuna göre değişiklik gösterebilir.
 • 0FPS
  1080pNormal
 • 0FPS
  1080pUltra
 • 0FPS
  1440p
 • Time Spy
  Skoru:
  0
  Time Spy Skoru3DMark Time Spy skoru Time Spy CPU skoru ile Time Spy Grafik skorunun belirli bir oranda hesaplanması ile ortaya çıkar. Bir sistemin performansı ne kadar iyi olursa, skor o kadar yüksek olur.
 • Time Spy
  Grafik Skoru :
  0
  Time Spy Grafik SkoruTime Spy grafik skoru cihazın grafik kartını maksimum seviyelerde stres ve çalışmaya tabi tutarak ortaya çıkan performans değerlerinin hesaplanması ile oluşmaktadır.
 • Time Spy
  CPU Skoru:
  0
  Time Spy CPU SkoruTime Spy CPU skoru cihazın işlemcisini maksimum seviyelerde stres ve çalışmaya tabi tutarak ortaya çıkan performans değerlerinin hesaplanması ile oluşmaktadır.
Ürün Açıklaması

T7 V21.9.7

Oyunu ciddiye alanların ve performanstan ödün vermek istemeyenlerin tercihi.

12. Nesil Intel® Core™ i7-12700H
Yeni Nesil Yeni Performans

12. Nesil Intel® Core™ i7-12700H, 4.7GHz’e kadar saat hızıyla ve 6 adet performans ve 8 adet verimlilik çekirdeğiyle hem performansta yeni bir standardı belirliyor. Hem de gündelik kullanımda enerji tüketimini düşürüyor.
45 Watt güç tüketimiyle daha fazla performansa sahip ol.

Intel® Core™ Alder Lake’in yapay zeka destekli yapısı düşük enerji tüketimi ve yüksek performans sunar. 6 adet performans çekirdeğiyle hızlan.

8 adet “E” çekirdeği verimlilik çekirdekleridir ve gündelik kullanımda görevi üstlenir. Sessiz ve ısıdan uzak bir kullanım sunar. 6 adet “P” çekirdeği ise performans çekirdekleridir. İhtiyacınız olduğunda devreye girerek tüm yükü üstlenir. Performans çekirdeklerinin tüm gücünü kullanmanız gereken bir oyun oynadığınızda, oyun dışında kalan arka plan uygulamaları, verimlilik çekirdekleri tarafından yönetilir. Böylece performansınız ve oyun keyfiniz kesilmez.

NVIDIA® GeForce™ RTX™ 3070 Ti 8GB Max-Performance
(125 Watt + 25 Watt DB 2.0)

Azıyla Yetinme!

Mükemmel oyun deneyimi için NVIDIA’dan oyunculara bir başyapıt. Ödüllü 2. Nesil RTX mimarisi Ampere ile üretilen, ışın izlemeye sahip grafikler, yapay zeka özellikleri, Tensor çekirdekleri ve duraksız işlem özellikli çoklu işlemcileri barındıran yapısıyla dur durak bilmeyen bir performans canavarı.

Hybrid GPU özelliğiyle gündelik kullanımda performanstan taviz vermeden enerji kullanımını düşür. Sıra oyunlara geldiğinde ise NVIDIA® RTX™’in tüm gücünü kullan. Dilersen T7 V21.9’da Intel® CPU grafik çipini devre dışı bırakarak sadece NVIDIA® GPU’yu kullanabilirsin.

NVIDIA® Ampere Mimarisiyle
Performansını İkiye Katla

NVIDIA’nın Ampere Mimarisi performansını ikiye katlıyor. 2. Nesil RT Çekirdekleri 2 kat daha fazla işleme hızı sağlarken, 3. Nesil Tensor Çekirdekleri 2 kat FP32 işleme hızı sunuyor.

Maksimum FPS Maksimum Kalite

NVIDIA DLSS ile Geforce RTX üzerindeki yapay zeka teknolojisiyle çalışan özel Tensor çekirdeklerini kullanarak görüntü kalitesinden ödün vermeden FPS değerini arttırın. NVIDIA DLSS ile inanılmaz bir görsel deneyim için gereken ayarları ve çözünürlük seviyesini en üst seviyeye çıkarın. Teknolojide çığır açan yapay zeka destekli görüntü oluşturma teknolojisiyle buluşun.

*Görüntü, RTX 3060 Max Pile 3840x2160 çözünürlükte ve en yüksek ayarlarda masaüstünde kaydedilmiştir.

Işın İzleme Teknolojisiyle Daha Gerçekçi Bir Deneyim

Oyun grafiklerinin uzun yıllardır beklediği ve kilometre taşı olan ışın izleme; ışığın fiziksel davranışını simüle ederken görsel detaylarda gerçekçilik oluşturur ve görüntüleri sinema kalitesinde yansıtır. İş, okul ve oyun hayatınızda geleceğin teknolojisini deneyimleyin.

Dynamic Boost 2.0

Yapay zeka destekli Dynamic Bosst 2.0 teknolojisi ile her zamankinden daha fazla performans artışı elde edin. Dynamic Boost 2.0 teknolojisi ihtiyaç duyulan gücü GPU, GPU bellek ve CPU arasında otomatik olarak iletir. Dynamic Boost 2.0 yapay zeka ağları, gücü her kare için ayrı yönetir. Böylece dizüstü bilgisayarınız siz oyun oynarken ve içerik oluştururken en yüksek performans için sürekli optimize edilir.

WhisperMode 2.0

Yeni bir akustik deneyimi WhisperMode 2.0 ile keşfedin. WhisperMode 2.0’ın yapay zeka destekli algoritmaları mükemmel akustik ve mümkün olan en iyi performansı sunmak için CPU, GPU sistem sıcaklıkları ve fan hızlarını yönetir. Üstelik WhisperMode 2.0 her dizüstü bilgisayara sistem düzeyinde özel olarak yerleştirilmiştir.

Enerji Tüketimini Düşür
Performansını Arttır

Mux Switch ile notebookunda yer alan RTX ekran kartı ve işlemcinin grafik ünitesi arasında geçiş yapabilirsin ya da ekran kartını istediğin zaman devre dışı bırakabilirsin. Gündelik kullanımda enerji tüketimini azaltarak oyunlarda performansını arttırabilirsin.

İnce Çerçeveli 165Hz Full QHD Ekran

İnce çerçeve size aynı boyuttaki kasada daha fazla görüş alanı sağlarken, 165Hz yenileme hızı sayesinde hızlı refleksler göstermen gereken MOBA, Battleground ve Tactical Shooter türündeki oyunlarda ya da görüntünün çok hızlı aktığı MMORPG ve spor oyunlarında avantaj elde edersin. Sadece oyunlarda değil gündelik kullanımda da farkı göreceksin. Uluslararası standart olan ve 2’den küçük Delta E değeri bulunan T7 V21.9’un paneli tüm profesyonel ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte. Söz konusu doğru renk olduğunda Tulpar T7 V21.9’a güven.

Delta E < 2

sRGB 100%

Magnezyum Alaşımlı Kasa Yapısı

En yüksek performans gerektiren anlarda bile magnezyum alaşımlı kasa yapısı ısı dağılımını efektif bir şekilde yapar. Korozyon direnci yüksek şık ve sağlam magnezyum yapılı kasa uzun yıllar seninle.

Çok Sayıda Bağlantı Noktası
Aygıtlarına Kolayca Eriş

USB 3.2 ile dosya aktarım süresini azalt. 2.5 Gbit Ethernet girişi ile yüksek hızda bağlan ve internet performansını sonuna kadar kullan. Çok sayıda bağlantı noktası sunan Tulpar ile bağlantı kurmak için ekstra aygıtlara ihtiyaç duymadığın bir dünyaya adım at. Dosya aktarırken hızlan ve bekleme süreni kısalt.

Thunderbolt 4 ile 40Gbps aktarım hızına erişebilir ve HDMI 2.1 desteğiyle 2 adet harici monitör kullanabilirsin.

1

KENSINGTON KİLİDİ

2

USB 3.1 (GEN2)

3

MİKROFON

4

KULAKLIK

5

MicroSD KART OKUYUCU

6-7

USB 3.1 (GEN1)

8

USB TYPE-C Thunderbolt 4

9

HDMI 2.1

10

2.5 GBIT ETHERNET

11

GÜÇ GİRİŞİ

Yeni Nesil DRAM Teknolojisi: DDR5

Tulpar T7 V21.9 en gelişmiş ve en hızlı DRAM teknolojisi olan DDR5 DRAM slotlarına sahiptir.

En Yüksek DRAM Performansı
DDR5 teknolojisi sayesinde DRAM performansınız %85’e kadar artarak daha yüksek başlangıç hızı ve daha fazla verimlilik elde etmenizi sağlar.

Daha Az Güç Tüketimi - Daha Yüksek Bant Genişliği
DDR5 teknolojisi ile daha güvenli ve daha yüksek performanslı bir deneyim yaşarken aynı zamanda çok daha az enerji tüketin ve DDR4 teknolojisine göre iki kat daha fazla bant genişliği elde edin.

1.36x

16GB/S

DDR4
3200

23GB/S

DDR5
3200

1.87x

17GB/S

DDR4
3200

31GB/S

DDR5
4800

2X BANT GENİŞLİĞİ VE
%85 DAHA YÜKSEK
PERFORMANS

DÜŞÜK GÜÇ
TÜKETİMİ

Sadece 2,3 kg ağırlığa ve 2mm inceliğe sahip bir canavar. Üstelik güvenle taşı diye Monster Sırt Çantası yanında hediye.

2,3kg

20mm

Dört Bölge Aydınlatmalı RGB Klavye

Oyun oynamak gece daha keyifli olur biliyoruz. Bu yüzden Monster Kontrol Merkezi* uygulamasıyla tek bölge aydınlatmanı istediğin renkte kullanabilirsin. Oynadığın her oyun türüne bir renk vererek tarzını belirle.

*Monster Notebook, Kontrol Merkezi yazılımında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Monster Kontrol Merkezi’yle Hakimiyet Sende

3 farklı pil moduyla şarj dolum aktiviteni ve güç modunu yönet. Gündelik kullanımlarda ve oyun oynama zamanında farklı güç modlarını seçerek enerji tüketimini optimize et.

Seçebileceğin farklı görüntü ayarlarıyla deneyimini kişiselleştir. İster film izlerken ister oyun oynarken ya da sadece internette dolaşırken seçeceğin ayarlarla daha iyi bir deneyime kapı arala.

Renk yönetimi ile birlikte size uygun renk ve görüntü profilinizi kalibre edin.

Genel Ayarlar

Kolay Ayarlar

Performans

Mod Seçimi, Fan Ayarları, SPC Ayarları

Pil

Pil Durumu, Pil Modu

Görüntü Ayarları

Ekran Fonksiyonları

Aydınlatma Ayarları

Klavye Aydınlatması, Işık Şeridi Aydınlatması

Cihaz Bilgileri

Cihaz Bilgileri, Cihaz Durumu, Hakında

Intel® Wi-Fi 6 Gig+ ile Hızına Hız Kat

Wi-Fi 6 Gig+ ile İnternet hızını en verimli şekilde kullan ve her zaman oyuna bağlı kal. Hem kablosuz hem de hızlı internetin keyfini çıkar. Düşük gecikmeyle birlikte yüksek indirme ve yükleme hızlarına eriş.

Intel® Wi-Fi 6 Gig+ ile tüm bu özelliklerle birlikte Bluetooth 5.2 desteğini de elde et. Oyun indirirken son teknoloji ile hızlan ve bekleme. Favori filmini istediğin sağlayıcıdan donmadan izle.

3. Nesil Xcooling Soğutma Teknolojisi
İçini Ferah Tut

Sıvı Metal Termal Macun destekli 3. Nesil Xcooling soğutma teknolojisi ile soğutma performansın her zaman çok iyi. Yüksek performans gerektiren anlar, ısıyı da beraberinde getirir. Sıvı Metal Termal Macun, diğer termal macunlara göre çok daha etkili bir ısı iletkenliği performansı gösterir. 3. Nesil Xcooling teknolojisiyle ısı notebookundan tahliye edilir ve efektif bir soğutma sağlanır. Isınan chiplere yeterli soğutma sağlanmazsa hızlarının düşmesine neden olan termal darboğaz durumu yaşanır. 3. Nesil Xcooling soğutma teknolojisiyle termal darboğaza girmezsin. Hem içini hem de notebookunu ferah tutarsın.

Üstün Batarya Performansı

6 hücreli 7900mAh batarya ile ihtiyacın olan güç elinin altında. 91.24 Watt/Saat değerle prizden uzak kaldığın durumlarda notebookun sana ihtiyacın olan zamanı tanıyabilir.

Sound Blaster Cinema 6+
BU SESE KULAK VER

Sound Blaster Cinema 6+ ile oyun oynarken, film izlerken ya da müzik dinlerken üstün ses teknolojisini deneyimleyin. Farklı kullanım profillerine göre ayarlanmış özel ayarlarla sana özel ve konforlu bir deneyim yaşa. Kulaklık kullanmasan da oyunlarda taktiksel avantaj elde et. Film izlerken ise atmosferi sonuna kadar hisset.

Galeri

Galeri

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Tümünü Göster
İşletim Sistemi
 • İşletim Sistemi
İşlemci Özellikleri
 • İşlemci Mimarisi
 • İşlemci
Ekran Kartı Özellikleri
 • Ekran Kartı
 • Ekran Kartı Mux Switch
Ekran Özellikleri
 • Ekran
Bellek Özellikleri
 • Bellek
Depolama Özellikleri
 • 1.Port M2 SSD
 • 2.Port M.2 SSD
Donanım Özellikleri
 • Klavye
 • Kamera
 • Kablosuz Ağ
 • Hoparlör
 • Ses Sistemi
 • Gigabit Ethernet
Bağlantı Özellikleri ve Portlar
 • USB 3.1 (3)
 • USB 3.1 (1)
 • USB 3.1 (2)
 • Thunderbolt 4
 • HDMI
 • Display Port Çıkış Desteği
 • Kulaklık / Speaker Çıkışı
 • Dahili Mikrofon
Boyutlar ve Ağırlık
 • Boyutlar
 • Ağırlık
 • Malzeme Tipi
 • Adaptör
 • Batarya
Dosya İndirme
 • Sürücüler
 • Kullanım Kılavuzu
Diğer Özellikler
 • Garanti Süresi
 • Ürün Kodu
 • Ek Bilgi
Yorumlar

Yorumlar

5.0
Gözünüz kapalı alabilirsiniz

20 günlük test sonrası yazıyorum. Hem iş bilgisayarı hem de akşamları oyun oynarım diye tercih ettim önceki bilgisayarımda yine Tulpar&#039;ın 1060 ekran kartlı modeliydi güncellemek gerekliydi artık. Bilgisayara gelecek olursam işim dolayısı ile character creator, iclone, bilumum adobe programları ile haşır neşir içerisindeyim hiç sorun yaşamadan bütün işlerimi kasma, donma olmadan halledebiliyorum. Oyunlara gelecek olursak bu 20 günlük süreçte; God of war oynadım bitirdim ultra kalitede 60-80 FPS arası akıcı bir şekilde oynadım kalite yerine performans seçerseniz daha fazla fps alabilirsiniz. Dying light 2 oynadım bitirdim. aynı şekilde 60-80 FPS arası ultra kalitede hiç bir sıkıntı yaşamadım. Şuan Horizon zero dawn oynuyorum ultra kalitede 100 FPS üstü alıyorum. Bugüne kadar beni yarı yolda bırakmadığınız için teşekkür ediyorum MONSTER ailesi 2017&#039;den beri beni pişman etmediniz. KALİTE.

daha fazla göster
C... Ö...
0 0
Teşekkür ederiz
Yorum Yap
Yorumunuz en kısa zamanda değerlendirilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz
Ürüne yorum yapabilmek için o ürünü satın almanız gerekmektedir.
Yorumunuzu göndermeniz halinde seçmiş olduğunuz başlık, yorum içeriğiniz, ürün puanlamanız, adınızın ve soyadınızın baş harfi yorumlar alanında yayımlanacak ve ürün değerlendirme sürecinde veri sorumlusu sıfatıyla Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri A.Ş. tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesiyle ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.
Tulpar T7 V21.9.7 17,3" Oyun Bilgisayarı nerede var?
Loading...
Tulpar T7 V21.9.7 17,3" Oyun Bilgisayarı

Tulpar T7 V21.9.7 17,3" Oyun Bilgisayarı

Tüm Teknik Özellikler
Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi.
Tulpar T7 V21.9.7 17,3" Oyun Bilgisayarı
Tulpar T7 V21.9.7 17,3" Oyun Bilgisayarı
57.799,00 TL

Teknik özellikler

Tulpar T7 V21.9.7 17,3" Oyun Bilgisayarı
 • Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.7GHZ;45W ;10nm SuperFin
 • Windows 11 Home Single Language
 • 8 GB RTX 3070Ti 256 Bit Max-P 125 Watt + 25Watt DB 2.0
 • 17,3" QHD 2560x1440 165Hz IPS Mat LED Ekran
 • 32GB (2x16GB) DDR5 4800MHz
 • 1TB SAMSUNG PM9B1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4
 • 2 Adet Disk Desteği (2x M.2 SSD)
 • RGB 4 Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
 • 20mm Kalınlık
 • 2,3kg Ağırlık
 • Monster Sırt Çantası Hediye
 • Magnezyum Kasa