Oyuncunun En Güçlü Canavarı Semruk Çok Yakında!

Son
Gün
Kalan Süre
 
ÜRÜN KODU: IMPERATOR 2012

RAZER BATTLEFIELD 3 - IMPERATOR 2012 MOUSE

RAZER BATTLEFIELD 3 - IMPERATOR 2012 MOUSE
Yeni Razer Imperator hem lazer hem de optik sensör kullanan ultra hassas bir 4G Çift Sensör Sistemi ile donatılmıştır.
Tüm Teknik Özellikler
  Ürün Açıklaması
  Razer Yeni Razer Imperator hem lazer hem de optik sensör kullanan ultra hassas bir 4G Çift Sensör Sistemi ile donatılmıştır.
  Bu 4G Çift Sensör sayesinde Imperator farklı mousepad yüzeylerine uyumluluğunu kendisi ayarlayıp, maksimum lift-off mesafesini de belirlemektedir. Geliştirilmiş yan tutuş yerleri ile maksimum konfor ve kontrolü sağlamaktadır.
  Yeni 6400dpi 4G Çift Sensör ile standartlarınızı yükseltin.Hem lazer hem de optik sensörü sayesinde Imperator rahatlıkla her türlü yüzeye kendini adapte edebilir.Razer Imperator her zamankinden daha fazla hız,kontrol ve hassasiyeti sizlere sağlayacaktır. Geliştirilmiş Lastik kaplamalı tutma kısımları sayesinde Razer Imperator size maksimum kontrolu verecektir.
  Düşük sensitivity kullanan oyuncular için mouse kaldırma rahatlığı en yüksek düzeyde olacak! Razer Imperator'un ergonomik sağ el yapılı modeli sayesinde yoğun ve uzun süreli oyun sırasında konforu en üst düzeye taşıyacak! 6400dpi 4G Çift Sensörlü Sistem Geliştirilmiş Lastik Kaplamalı Başparmak Desteği Ergonomik Sağ El Dizaynı Ayarlanabilir Yan Tuşlar Razer Synapse Dahili Bellek Saniye 200 inç tarama / 50g Hızlanma Bağımsız Programlanabilen 7 Ayrı Tuş Ayarlanabilen On-the-Fly Sensitivity Zero-acoustic Ultra Kaygan Skatezler Ölçüler; 123(B) x 71(E)x 42(Y) Sistem Gereksinimleri PC / Mac ( USB Port Girişi ) Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP veya Mac OS X (v10.4 ve daha üstü) İnternet Bağlantısı ( Yükleme için ) 35MB Harddisk Alanı

  Galeri
  Teknik Özellikler
  Taksit Seçenekleri
  İncelemeler
  Yorumlar
  Toplam 0 yorum
  Değerlendirme
  Mükemmel
  Çok İyi
  İyi
  Fena Değil
  Çok Kötü
  Ürün Yorumları
  +0 Olumlu yorumlardan sizin seçtikleriniz
  -0 Olumsuz yorumlardan sizin seçtikleriniz
  Tüm Yorumlar (0)
  Seçilen kriterde yorum bulunamadı!
  Benzer NotebooklarTÜMÜNÜ İNCELE