Nvidia ile Tatilin Keyfini Çıkarın

nVidia-school-img

NVIDIA GeForce RTX 40 Serisi ile Tatilin Keyfini Çıkarın

Okul yılı sona ererken, yoğun bir çalışma döneminin ardından öğrencilerin dinlenme ve eğlenme vakti geldi. NVIDIA GeForce RTX 40 serisi Monster Notebooklar, her yaşta öğrenci için mükemmel bir hediye seçeneği sunuyor.

nVidia-badge

Hemen Satın Al

tulpar-laptop

Monster Notebok
Tulpar T7 V20.6

Satın Alın

tulpar-laptop

Monster Notebok
Tulpar T6 V2.1

Satın Alın

tulpar-laptop

Monster Notebok
Tulpar T6 V1.2

Satın Alın

Oyuncular ve içerik oluşturucular için en iyi platform.
GeForce RTX 40 Serisi ve DLSS 3 ile Güçlendirilmiştir

icon-1

Son Teknoloji GPU'lar

NVIDIA Ada Lovelace mimarisi

icon-2

Gerçekçi ve Sürükleyici Grafikler

Özel Ray Tracing Çekirdekleri

icon-3

Yapay Zekayla Hızlandırılmış Performans

NVIDIA DLSS 3

icon-4

Oyun Kazandıran Duyarlılık

NVIDIA Reflex düşük gecikmeli platform

icon-5

Canlı Yayın İçin Tasarlandı

NVIDIA Encoder

icon-6

Yapay Zekayla Geliştirilmiş Ses ve Video

RTX Video Süper Çözünürlüğü ve NVIDIA Broadcast

icon-7

Yaratıcılığınızı Hızlandırın

NVIDIA Studio

icon-8

Performans ve Güvenilirlik

Game Ready ve Studio Sürücüleri

nVidia-school-img

NVIDIA Studio
Fikirlerinizi
Hızlandırır

NVIDIA GeForce RTX 40 Serisi ile hem oyun oynayabilir, hem de yazın tamamlamanız gereken okul veya yaratıcı projelerinizi ivedilikle tamalayabilirsiniz. Üst düzey performans ve gerçekçi grafiklerle oyun deneyiminizi zirveye taşır, yapay zeka destekli özelliklerle içerik oluşturma hızınızı artırarak yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Tatil boyunca eğlencenin ve üretkenliğin keyfini çıkarın.

nVidia-school-img

Çocuğunuz için
Geleceğe Yatırım

Çocuğunuzun geride bıraktığı başarılı eğitim yılını ödüllendirirken, ona gelecekteki eğitim hayatında ve kariyerinde destek olacak bir yatırım yapın. NVIDIA Studio platformu sayesinde, çocuğunuzun 3B tasarım, dijital sanat ve video kurgulama gibi yaratıcı projelerde en yüksek verimi almasına yardımcı olun. Mühendislik, mimari, bilgisayar bilimi, matematik ve daha birçok alanda en sık kullanılan FeTeMM uygulamalarını hızlandıran GeForce RTX 40 serisi bilgisayarlar ile çocuğunuzun hem tatilde hem de okulda etkili bir şekilde çalışmasını sağlayın.

NVIDIA DLSS 3
Yapay Zeka ile Güçlendirilmiş Performans Çarpanı

DLSS, yapay zeka grafiklerinde performansı artıran, devrim niteliğinde bir atılımdır. GeForce RTX 40 Serisi GPU'lardaki yeni dördüncü nesil tensör çekirdekleri ve Optik Akış Hızlandırıcısı ile desteklenen DLSS 3, yapay zeka kullanarak fazladan yüksek görüntü kalitesine sahip kareler üretir.

dlss-img

*GeForce RTX 4060 Ti (XXX GB) ile 1920x1080 çözünürlükte, ultra ayarlarda kaydedilmiştir.

cyberpunk-img

Ray Tracing
Ultra gerçekçi. Ultra hızlı.

Ada mimarisi, gerçek hayatta ışığın nasıl hareket ettiğini doğru bir şekilde simüle eden ışın izleme teknolojisini bütün görkemiyle oyunculara sunuyor. RTX 40 serisi ve üçüncü nesil ışın izleme çekirdekleri sayesinde daha önce hiç olmadığı kadar detaylı ve gerçekçi sanal dünyaları deneyimleyin.

rtx-on-off-img

NVIDIA Reflex
Zaferi milisaniyeler belirler.

NVIDIA Reflex en iyi rekabetçi avantaj için sistem gecikmesini düşürür. Reflex ile rekabetçi oyunlarda daha hızlı ve doğru bir şekilde hedefleme yapabilir, ekranda olan bitene çok daha hızlı bir şekilde tepki gösterebilirsiniz.

laptop-img
nVidia-school-img

Yapay Zeka ile Daha İleri, RTX ile Daha Hızlı

GeForce RTX ile üst düzey yapay zeka performansı elde edin.

RTX yapay zeka avantajını keşfedin. Yapay zeka çağı için tasarlanan GeForce RTX™ GPU'lar, son teknoloji performans ve devrim niteliğinde özellikler sağlayan özel yapay zeka tensör çekirdeklerine sahiptir. Geliştirilmiş yaratıcılık ve en üst düzey verimlilikten olağanüstü hızlı çalışan oyunlara kadar, Windows PC'lerde yapay zeka gücünün zirvesi RTX ile elinizin altında.

rtx-img-1 rtx-img-2

© 2024 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX, ve G-SYNC Amerika Birleşik Devletleri ve diğer tüm ülkelerde telif hakları NVIDIA Corporation'a ait tescilli markalardır. Diğer bütün tescilli markalar ve telif hakları kendi sahiplerine aittir.