Oyuncunun En Güçlü Canavarı Semruk Çok Yakında!

Son
Gün
Kalan Süre
 
  Ürün Açıklaması

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Intel® Core™i7 Mobil İşlemci

  Intel® Core™ i7 işlemci video oluşturma, yoğun oyunlar oynama gibi birçok zorlu görevde akıllı performans yakalayacağınız benzersiz bir teknoloji deneyimini sunuyor.

  İhtiyacınıza göre akıllı performans; Intel® Turbo Boost Teknolojisi iş yükünüzü karşılamak için işlemci hızınızı %75 oranında arttırarak sizi maksimum hıza ulaştırır. Ayrıca çoklu-thread gücü sağlayan Intel® Hyper-Threading Teknolojisi ile zorlu uygulamalarda daha yüksek performans sağlarsınız.

  Her görevde yüksek hızın keyfini yaşayın; Zorlu çoklu görevlerde uzman olmanın tadına varın. Intel® Core™ i7 işlemci size en zorlu görevlerde maksimum işlem yapma gücünün deneyimini yaşatır. Çoklu ve zorlu uygulamaları hem aynı anda hem de daha hızlı yerine getirerek, bilgisayarınızda adeta uçarak çalışacaksınız - en zorlu oyunları oynarken, video, müzik ve fotoğraf düzenleyip yayınlamanın keyfini süreceksiniz.

  Müthiş içerik yaratma; %81'e varan daha hızlı video şifreleme, akıl almaz fotoğraf düzenleme ve yayınlama performansı ile eşsiz bir dijital medya yaratım deneyimi yaşayın.

  İnanılmaz gerçeklikte oyun keyfi; Oyun dünyasının fizik gerçekliğinde ve oyun karakterlerinin yapay zekasında %31 artış ile sürükleyici bir oyun deneyiminde kendinizi kaybetmeye hazırlanın.
  ( Bazı modellerde )

   

   

   

   

  Windows® 7 : Keşfedin !..

  D
  izüstü bilgisayarınızı ve işinizi nereye götürürseniz götürün, Windows 7 işlerinizi halletmenizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

  Her şeye sahip olmak isteyenlerin seçimi !..

  Windows® 7 kolay, hızlı ve dikkat çekici bir işletim sistemidir. Sıçrama listeleri ve geliştirilmiş görev çubuğu önizlemeleri gibi dosya bulma ve yönetmenin daha iyi yöntemleri, günlük görevleri daha hızlı yapmanıza yardımcı olur. Windows® 7 daha hızlı ve daha güvenilir performans için tasarlanmıştır, böylece kişisel bilgisayarınız sizin istediğiniz biçimde çalışır. 64 Bit desteğiyle, en yeni güçlü kişisel bilgisayarlardan tam olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca Ev Grubu, Windows Media Center ve Windows Dokunma gibi harika özellikler yeni olanaklar sağlar.

  Windows® 7 işletim sistemini tanıyın ve kişisel bilgisayarınızla yaptıklarınızı nasıl daha kolay hale getirdiğini öğrenin.

   

   

   

   

   

   

   

   

    

  KINGSTON® HyperX® Memory DDR-3

  EXTREME OYUNCULARIN TERCİHİ
  MONSTER® performans ve aşırı mobil oyun uygulamalarını desteklemek için yüksek performanslı, düşük gecikmeli Kingston ® HyperX ® SO-DIMM notebook bellek modülleri ile standart notebook belleğinizi değiştirerek sistem performansını arttırmak isteyen notebook kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir. Ek performans için termal iletimi arttırmaya yardımcı olan yeni metal ısı yayıcılar ile üretilmiş HyperX DDR3 notebook bellekleri, sistem performansı zorlandığında rekabet üstünlüğü isteyen oyuncular için yeni bir teknoloji sunmaktadır. (Bazı modellerde )

    

   

   

    

  Seagate® Momentus® 7200 RPM

  Kendiliğinden şifreleme ve serbest düşme sensörleri gibi yenilikçi teknolojinin yanında yüksek kapasite ve performans ile üretilmiş, sağlam tasarımlı ve yüksek ölçüde darbeye dayanıklı Seagate® Momentus® 7200 Rpm dizüstü bilgisayar sabit diskleri, mevcut olan en yüksek dizüstü performansıyla size hareket özgürlüğü ve maksimum üretkenlik sağlarken, MONSTER® dizüstü bilgisayarınız sabit diski ile masaüstü bilgisayar deneyimine rakip bir performans sunmaktadır. Zengin özellikli, güvenilir, sağlam ve güvenli dizüstü bilgisayar depolamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Seagate® Momentus® diskleri tam sizin içindir. ( Bazı modellerde )

   

   

   

    

   

   

  ATI® Mobility Radeon® HD5650 1GB DDR-3

  ATI® Mobility Radeon® HD5650 GPU’ lar HD oyun ve inanılmaz görsel kalitedeki HD içeriğinin dizüstündeki keyfini yeniden tanımlamaktadır.

  Madison kod adını taşıyan 40nm teknolojisiyle üretilmiş ATI® Mobility Radeon® HD5650 DirectX 11'i destekleyen ekran kartları arasında yer almasının yanında, neredeyse tüm DirectX 10 oyunları rahatlıkla oynatabilmekte ve DirectX 11 uyumluluğu ile oyunlarda daha fazla detay zenginliğine erişilebileceğini göstermektedir. 10-15 Watt arasında yer alan düşük güç tüketimi sayesinde ise daha yüksek enerji verimliliği sağlanmakta, bu nedenle de performans ve enerji tasarrufu arasında mükemmel bir denge oluşturmaktadır.

   

   

   

    

    

   

   

  MONSTER® Notebook' larda SSD Gücü !
  MONSTER® Notebooklar isteğe bağlı olarak 128GB, 256GB, 512GB Kingston SSDNow V+ sürücüler ile özelleştirilerek 230MB/sn okuma ve 180MB/sn yazma hızlarına varan daha hızlı ve daha güvenilir performans artışı sağlayarak geleneksel standart sabit disk sürücülerin yerini kusursuz şekilde almaktadır. Bu değişiklik, notebook bilgisayarın, önyüklemeden, en zorlu işletim sistemi ve güncel uygulamaların çalıştırılmasına kadar birbirinden farklı bir çok görevlerin gerçekleştirilmesindeki etkinliğini arttırmaktadır.

  SSDNow, standart SATA arabirimi kullanmaktadır, ancak normal bir HDD’den farklı olarak çok daha dayanıklıdır ve hiçbir hareketli parça içermemesinden ötürü, notebook bilgisayarlarının sınırlarını zorlayan ve uzun seyahatlere giden yöneticiler ve power user’lar için idealdir. Diğer avantajları arasında düşük güç kullanımı, daha az gürültü ve azalan ısı üretimi yer almaktadır. ( Bazı modellerde )

    

  High-Definition Bağlanabilirliği

  High Definition aygıtlarla kablolu tak ve oynat uyumluluğunu sağlamak için, tüm MONSTER® NBLB2 serisi modeller HDMI™ bağlantısı ile sunulmaktadır. HDMI™; High Definition film, oyun ve çok daha fazlasını kalite kaybı olmaksızın görüntülemenizi sağlayan gelecek nesil kablodur. HDMI portu ile abrilliant yüksek çözünürlüklü bilgisayar ekranını bir HDTV' ye dönüştürün. Aynı zamanda TV'niz birinci sınıf bir PC monitörü olsun.

  2.0 Megapixel Video Camera

  Online iletişim dünyasına girin ve yüksek çözünürlükteki dahili 2.0 Megapiksel video kamera ile iş toplantılarınızı video konferans yöntemi ile gerçekleştirin ya da arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle  aranızdaki uzaklıkları yüz yüze çevrimiçi sıcak sohbetlerle tamamen kaldırın.

    

  Power USB özelliği ile Mobil Çevre Birimleri için ekstra güç !..

  MONSTER® NBLB2 serisi notebook' unuzda bir başka benzersiz özellik daha ! Power USB portları ile dizüstünüzü açmadan Power USB düğmesine basarak, sistemi USB portu üzerinden dizüstünü açmadan harici mobil çevresel aygıtlar için toplam 3A 'lık bir güç kaynağı elde edebilirsiniz.

    

  Parmak iziniz şifreniz olsun !..

  MONSTER® NBLB2 serisi notebook' unuzda ve sık kullandığınız Web sitelerinde parmağınızla dokunarak oturum açabilir, böylece bunlar için gereken parolaları hatırlamak zorunda kalmazsınız parola ve kullanıcı adı sorulduğunda tek yapmanız gereken parmağınızı alıcının üzerine koymak.

  Intel ® Turbo Memory

  İsteğe bağlı olarak takılabilen Intel ® Turbo Bellek Teknolojisi ile göz açıp kapayıncaya kadar sağlanan uygulama erişim hızları ve buna bağlı olarak artan enerji tasarrufu ile MONSTER® NBLB2 serisi notebook' unuzda NAND flash bellek teknolojisinin yenilikçi bir tasarım ve uygulamalardaki yükleme sürelerini kısaltmak, performans artışı ile güçü aynı oranda sağlamak Intel ® Turbo Bellek Teknolojisi ile artık mümkün.

  15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) LED Backlit Parlak 16:9 Ekran

  High Definition Dünyasını Keşfedin !..
  Yüksek performanstan ödün vermeyen MONSTER® NBLB2 Serisi, 15.6” Full HD ( 1920x1080 ) yüksek çözünürlüklü 1080p Full HD LED ekran özellikleri ile size üst düzey bir oyun, tasarım ve eğlence deneyimi yaşatmak için geliyor.                  
  ( Bazı modellerde )

   

  Intel® Wi-Fi Link 802.11a/g/n Wireless

  Intel® Wi-Fi Link Ultimate N 6300 Wireless Kart ile daha hızlı, daha geniş ev içi kablosuz kapsama alanına ve mükemmel bir HD eğlence deneyimi için 5 kata varan oranlarda daha güçlü bağlantı ve 2 kat daha geniş kablosuz kapsama alanına sahip olun.  ( Bazı modellerde )

  Intel HD Audio Controller

  Dahili 3D efekt ve tam dupleks Intel HD Audio Controller (Realtek ALC269) sayesinde 3 boyutlu ses teknolojisi ile oyunların içine dalın, hayatı ve ruhunuzu serbest bırakın.

  Bluetooth® Ver. 2.1 + EDR

  Dahili Bluetooth® özelliği ile mouse, klavye, kulaklık, cep telefonu ve tüm mobil cihazlarınızla kablosuz bağlantının keyfini çıkarın.

  10/100/1000 Gigabit Ethernet

  Yüksek hızda bağlantı için 10/100/1000 Gigabit Ethernet MONSTER® NBLB2 serisinde standart.

  Sıfır Pixel hatası garantisi !.. ( İlk 30 gün )

  MONSTER® NBLB2 serisi notebook modelleri ilk 30 gün içinde çıkabilecek PIXEL hatalarında anında yeni bir ürünle birebir değişim garantisi ile sunulmaktadır . ÖLÜ PIXEL nedeni ile değişim garanti uluslararası markalarda min. 5 - 6 adetten başlarken Monster® Notebook' larda " 1 adet hatalı PIXEL " çıksa bile ürünü yeni bir ürünle birebir değiştiriyoruz.

  Koşulsuz iade garantisi !.. ( İlk 15 gün )

  MONSTER® Notebook modelleri ilk 15 gün için koşulsuz ürün iade garantisi ile satışa sunulmaktadır. Kullanıcılar herhangi bir MONSTER® Notebook modelini satın aldıktan sonra 15 gün boyunca ürün üzerinde istediği uygulamaları çalıştırarak test edebilir ve en küçük bir memnuniyetsizlikte ürünü hemen iade ederek parasının iadesini talep edebilmektedirler.

  Galeri
  Teknik Özellikler
  Taksit Seçenekleri
  İncelemeler
  Yorumlar
  İşletim Sistemi
  İşletim Sistemi Bilgi FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır. Windows 10 sürüm 2009 kullanılması gerekmektedir) Bilgi
  Donanım Özellikleri
  Kamera Bilgi HD Kamera Bilgi
  Hoparlör Bilgi 2x 2W Hoparlör Bilgi
  Parmak İzi Okuyucu Bilgi Var Bilgi
  Gigabit Ethernet Bilgi Yok Bilgi
  Bağlantı Özellikleri ve Portlar
  Kulaklık / Speaker Çıkışı Bilgi Var Bilgi
  S/PDIF Dijital Çıkışı Bilgi Yok Bilgi
  Line In Bilgi Yok Bilgi
  Dahili Mikrofon Bilgi Yok Bilgi
  Diğer Özellikler
  Garanti Süresi Bilgi 2 YIL + Ömür Boyu Ücretsiz Bakım Hizmeti Bilgi
  Toplam 0 yorum
  Değerlendirme
  Mükemmel
  Çok İyi
  İyi
  Fena Değil
  Çok Kötü
  Ürün Yorumları
  +0 Olumlu yorumlardan sizin seçtikleriniz
  -0 Olumsuz yorumlardan sizin seçtikleriniz
  Tüm Yorumlar (0)
  Seçilen kriterde yorum bulunamadı!
  Benzer NotebooklarTÜMÜNÜ İNCELE