Ürün Hakkında

Taksit Seçenekleri

MONSTER Q7NBLB201 15.6"

0 (0)

Teknik özellikler

  Core™ i7-740QM, 8 GB DDR3 (1333 Mhz), 500 GB 7200 Rpm, 1 GB DDR3 128Bit ATI® HD5650 DX11, Linux
Tüm Teknik Özellikler

Monster Express ile İstanbul'da ertesi gün teslimat

! 3D Mark skor bilgisi alınırken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Canavarın Performansına Şahit Ol
 • name
 • name
 • name
 • name
 • name
 • name
 • name
Bir oyun seçin
Seçim Yapın
Burada gösterilen değerler arka planda çalışan uygulamalar ve cihaz bakım durumuna göre değişiklik gösterebilir.
 • 0FPS
  1080pNormal
 • 0FPS
  1080pUltra
 • 0FPS
  1440p
 • Time Spy
  Skoru:
  0
  Time Spy Skoru3DMark Time Spy skoru Time Spy CPU skoru ile Time Spy Grafik skorunun belirli bir oranda hesaplanması ile ortaya çıkar. Bir sistemin performansı ne kadar iyi olursa, skor o kadar yüksek olur.
 • Time Spy
  Grafik Skoru :
  0
  Time Spy Grafik SkoruTime Spy grafik skoru cihazın grafik kartını maksimum seviyelerde stres ve çalışmaya tabi tutarak ortaya çıkan performans değerlerinin hesaplanması ile oluşmaktadır.
 • Time Spy
  CPU Skoru:
  0
  Time Spy CPU SkoruTime Spy CPU skoru cihazın işlemcisini maksimum seviyelerde stres ve çalışmaya tabi tutarak ortaya çıkan performans değerlerinin hesaplanması ile oluşmaktadır.
Ürün Açıklaması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intel® Core™i7 Mobil İşlemci

Intel® Core™ i7 işlemci video oluşturma, yoğun oyunlar oynama gibi birçok zorlu görevde akıllı performans yakalayacağınız benzersiz bir teknoloji deneyimini sunuyor.

İhtiyacınıza göre akıllı performans; Intel® Turbo Boost Teknolojisi iş yükünüzü karşılamak için işlemci hızınızı %75 oranında arttırarak sizi maksimum hıza ulaştırır. Ayrıca çoklu-thread gücü sağlayan Intel® Hyper-Threading Teknolojisi ile zorlu uygulamalarda daha yüksek performans sağlarsınız.

Her görevde yüksek hızın keyfini yaşayın; Zorlu çoklu görevlerde uzman olmanın tadına varın. Intel® Core™ i7 işlemci size en zorlu görevlerde maksimum işlem yapma gücünün deneyimini yaşatır. Çoklu ve zorlu uygulamaları hem aynı anda hem de daha hızlı yerine getirerek, bilgisayarınızda adeta uçarak çalışacaksınız - en zorlu oyunları oynarken, video, müzik ve fotoğraf düzenleyip yayınlamanın keyfini süreceksiniz.

Müthiş içerik yaratma; %81'e varan daha hızlı video şifreleme, akıl almaz fotoğraf düzenleme ve yayınlama performansı ile eşsiz bir dijital medya yaratım deneyimi yaşayın.

İnanılmaz gerçeklikte oyun keyfi; Oyun dünyasının fizik gerçekliğinde ve oyun karakterlerinin yapay zekasında %31 artış ile sürükleyici bir oyun deneyiminde kendinizi kaybetmeye hazırlanın.
( Bazı modellerde )

 

 

 

 

Windows® 7 : Keşfedin !..

D
izüstü bilgisayarınızı ve işinizi nereye götürürseniz götürün, Windows 7 işlerinizi halletmenizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Her şeye sahip olmak isteyenlerin seçimi !..

Windows® 7 kolay, hızlı ve dikkat çekici bir işletim sistemidir. Sıçrama listeleri ve geliştirilmiş görev çubuğu önizlemeleri gibi dosya bulma ve yönetmenin daha iyi yöntemleri, günlük görevleri daha hızlı yapmanıza yardımcı olur. Windows® 7 daha hızlı ve daha güvenilir performans için tasarlanmıştır, böylece kişisel bilgisayarınız sizin istediğiniz biçimde çalışır. 64 Bit desteğiyle, en yeni güçlü kişisel bilgisayarlardan tam olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca Ev Grubu, Windows Media Center ve Windows Dokunma gibi harika özellikler yeni olanaklar sağlar.

Windows® 7 işletim sistemini tanıyın ve kişisel bilgisayarınızla yaptıklarınızı nasıl daha kolay hale getirdiğini öğrenin.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

KINGSTON® HyperX® Memory DDR-3

EXTREME OYUNCULARIN TERCİHİ
MONSTER® performans ve aşırı mobil oyun uygulamalarını desteklemek için yüksek performanslı, düşük gecikmeli Kingston ® HyperX ® SO-DIMM notebook bellek modülleri ile standart notebook belleğinizi değiştirerek sistem performansını arttırmak isteyen notebook kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir. Ek performans için termal iletimi arttırmaya yardımcı olan yeni metal ısı yayıcılar ile üretilmiş HyperX DDR3 notebook bellekleri, sistem performansı zorlandığında rekabet üstünlüğü isteyen oyuncular için yeni bir teknoloji sunmaktadır. (Bazı modellerde )

  

 

 

  

Seagate® Momentus® 7200 RPM

Kendiliğinden şifreleme ve serbest düşme sensörleri gibi yenilikçi teknolojinin yanında yüksek kapasite ve performans ile üretilmiş, sağlam tasarımlı ve yüksek ölçüde darbeye dayanıklı Seagate® Momentus® 7200 Rpm dizüstü bilgisayar sabit diskleri, mevcut olan en yüksek dizüstü performansıyla size hareket özgürlüğü ve maksimum üretkenlik sağlarken, MONSTER® dizüstü bilgisayarınız sabit diski ile masaüstü bilgisayar deneyimine rakip bir performans sunmaktadır. Zengin özellikli, güvenilir, sağlam ve güvenli dizüstü bilgisayar depolamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Seagate® Momentus® diskleri tam sizin içindir. ( Bazı modellerde )

 

 

 

  

 

 

ATI® Mobility Radeon® HD5650 1GB DDR-3

ATI® Mobility Radeon® HD5650 GPU’ lar HD oyun ve inanılmaz görsel kalitedeki HD içeriğinin dizüstündeki keyfini yeniden tanımlamaktadır.

Madison kod adını taşıyan 40nm teknolojisiyle üretilmiş ATI® Mobility Radeon® HD5650 DirectX 11'i destekleyen ekran kartları arasında yer almasının yanında, neredeyse tüm DirectX 10 oyunları rahatlıkla oynatabilmekte ve DirectX 11 uyumluluğu ile oyunlarda daha fazla detay zenginliğine erişilebileceğini göstermektedir. 10-15 Watt arasında yer alan düşük güç tüketimi sayesinde ise daha yüksek enerji verimliliği sağlanmakta, bu nedenle de performans ve enerji tasarrufu arasında mükemmel bir denge oluşturmaktadır.

 

 

 

  

  

 

 

MONSTER® Notebook' larda SSD Gücü !
MONSTER® Notebooklar isteğe bağlı olarak 128GB, 256GB, 512GB Kingston SSDNow V+ sürücüler ile özelleştirilerek 230MB/sn okuma ve 180MB/sn yazma hızlarına varan daha hızlı ve daha güvenilir performans artışı sağlayarak geleneksel standart sabit disk sürücülerin yerini kusursuz şekilde almaktadır. Bu değişiklik, notebook bilgisayarın, önyüklemeden, en zorlu işletim sistemi ve güncel uygulamaların çalıştırılmasına kadar birbirinden farklı bir çok görevlerin gerçekleştirilmesindeki etkinliğini arttırmaktadır.

SSDNow, standart SATA arabirimi kullanmaktadır, ancak normal bir HDD’den farklı olarak çok daha dayanıklıdır ve hiçbir hareketli parça içermemesinden ötürü, notebook bilgisayarlarının sınırlarını zorlayan ve uzun seyahatlere giden yöneticiler ve power user’lar için idealdir. Diğer avantajları arasında düşük güç kullanımı, daha az gürültü ve azalan ısı üretimi yer almaktadır. ( Bazı modellerde )

  

High-Definition Bağlanabilirliği

High Definition aygıtlarla kablolu tak ve oynat uyumluluğunu sağlamak için, tüm MONSTER® NBLB2 serisi modeller HDMI™ bağlantısı ile sunulmaktadır. HDMI™; High Definition film, oyun ve çok daha fazlasını kalite kaybı olmaksızın görüntülemenizi sağlayan gelecek nesil kablodur. HDMI portu ile abrilliant yüksek çözünürlüklü bilgisayar ekranını bir HDTV' ye dönüştürün. Aynı zamanda TV'niz birinci sınıf bir PC monitörü olsun.

2.0 Megapixel Video Camera

Online iletişim dünyasına girin ve yüksek çözünürlükteki dahili 2.0 Megapiksel video kamera ile iş toplantılarınızı video konferans yöntemi ile gerçekleştirin ya da arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle  aranızdaki uzaklıkları yüz yüze çevrimiçi sıcak sohbetlerle tamamen kaldırın.

  

Power USB özelliği ile Mobil Çevre Birimleri için ekstra güç !..

MONSTER® NBLB2 serisi notebook' unuzda bir başka benzersiz özellik daha ! Power USB portları ile dizüstünüzü açmadan Power USB düğmesine basarak, sistemi USB portu üzerinden dizüstünü açmadan harici mobil çevresel aygıtlar için toplam 3A 'lık bir güç kaynağı elde edebilirsiniz.

  

Parmak iziniz şifreniz olsun !..

MONSTER® NBLB2 serisi notebook' unuzda ve sık kullandığınız Web sitelerinde parmağınızla dokunarak oturum açabilir, böylece bunlar için gereken parolaları hatırlamak zorunda kalmazsınız parola ve kullanıcı adı sorulduğunda tek yapmanız gereken parmağınızı alıcının üzerine koymak.

Intel ® Turbo Memory

İsteğe bağlı olarak takılabilen Intel ® Turbo Bellek Teknolojisi ile göz açıp kapayıncaya kadar sağlanan uygulama erişim hızları ve buna bağlı olarak artan enerji tasarrufu ile MONSTER® NBLB2 serisi notebook' unuzda NAND flash bellek teknolojisinin yenilikçi bir tasarım ve uygulamalardaki yükleme sürelerini kısaltmak, performans artışı ile güçü aynı oranda sağlamak Intel ® Turbo Bellek Teknolojisi ile artık mümkün.

15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) LED Backlit Parlak 16:9 Ekran

High Definition Dünyasını Keşfedin !..
Yüksek performanstan ödün vermeyen MONSTER® NBLB2 Serisi, 15.6” Full HD ( 1920x1080 ) yüksek çözünürlüklü 1080p Full HD LED ekran özellikleri ile size üst düzey bir oyun, tasarım ve eğlence deneyimi yaşatmak için geliyor.                  
( Bazı modellerde )

 

Intel® Wi-Fi Link 802.11a/g/n Wireless

Intel® Wi-Fi Link Ultimate N 6300 Wireless Kart ile daha hızlı, daha geniş ev içi kablosuz kapsama alanına ve mükemmel bir HD eğlence deneyimi için 5 kata varan oranlarda daha güçlü bağlantı ve 2 kat daha geniş kablosuz kapsama alanına sahip olun.  ( Bazı modellerde )

Intel HD Audio Controller

Dahili 3D efekt ve tam dupleks Intel HD Audio Controller (Realtek ALC269) sayesinde 3 boyutlu ses teknolojisi ile oyunların içine dalın, hayatı ve ruhunuzu serbest bırakın.

Bluetooth® Ver. 2.1 + EDR

Dahili Bluetooth® özelliği ile mouse, klavye, kulaklık, cep telefonu ve tüm mobil cihazlarınızla kablosuz bağlantının keyfini çıkarın.

10/100/1000 Gigabit Ethernet

Yüksek hızda bağlantı için 10/100/1000 Gigabit Ethernet MONSTER® NBLB2 serisinde standart.

Sıfır Pixel hatası garantisi !.. ( İlk 30 gün )

MONSTER® NBLB2 serisi notebook modelleri ilk 30 gün içinde çıkabilecek PIXEL hatalarında anında yeni bir ürünle birebir değişim garantisi ile sunulmaktadır . ÖLÜ PIXEL nedeni ile değişim garanti uluslararası markalarda min. 5 - 6 adetten başlarken Monster® Notebook' larda " 1 adet hatalı PIXEL " çıksa bile ürünü yeni bir ürünle birebir değiştiriyoruz.

Koşulsuz iade garantisi !.. ( İlk 15 gün )

MONSTER® Notebook modelleri ilk 15 gün için koşulsuz ürün iade garantisi ile satışa sunulmaktadır. Kullanıcılar herhangi bir MONSTER® Notebook modelini satın aldıktan sonra 15 gün boyunca ürün üzerinde istediği uygulamaları çalıştırarak test edebilir ve en küçük bir memnuniyetsizlikte ürünü hemen iade ederek parasının iadesini talep edebilmektedirler.

Galeri

Galeri

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

Tümünü Göster
İşletim Sistemi
 • İşletim Sistemi
Donanım Özellikleri
 • Kamera
 • Hoparlör
 • Parmak İzi Okuyucu
 • Gigabit Ethernet
Bağlantı Özellikleri ve Portlar
 • Kulaklık / Speaker Çıkışı
 • S/PDIF Dijital Çıkışı
 • Line In
 • Dahili Mikrofon
Diğer Özellikler
 • Garanti Süresi
Yorumlar

Yorumlar

Yorum Yap
Yorumunuz en kısa zamanda değerlendirilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz
Ürüne yorum yapabilmek için o ürünü satın almanız gerekmektedir.
Yorumunuzu göndermeniz halinde seçmiş olduğunuz başlık, yorum içeriğiniz, ürün puanlamanız, adınızın ve soyadınızın baş harfi yorumlar alanında yayımlanacak ve ürün değerlendirme sürecinde veri sorumlusu sıfatıyla Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri A.Ş. tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesiyle ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.
MONSTER Q7NBLB201 15.6" nerede var?
Loading...
MONSTER Q7NBLB201 15.6"

MONSTER Q7NBLB201 15.6"

Tüm Teknik Özellikler
Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi.
MONSTER Q7NBLB201 15.6"
MONSTER Q7NBLB201 15.6"
0,00 TL

Teknik özellikler

MONSTER Q7NBLB201 15.6"
Core™ i7-740QM, 8 GB DDR3 (1333 Mhz), 500 GB 7200 Rpm, 1 GB DDR3 128Bit ATI® HD5650 DX11, Linux