Intel Star Wars Outlaws™

Günümüz oyuncularının ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Yeni optimize edilmiş hibrit mimari ve sektör lideri teknoloji, oyun ve yaratıcılığın ötesine geçmenizi sağlar.1 Intel®, oyun içinde ilerlemekten gerçek hayatta ilerlemeye olanak sağlayarak en iyi hâlinize ulaşmanızı sağlar.

Performans çekirdekleri

En yeni oyunları ve oyun yazılımlarını optimize etme olanağı sunar.

Verimlilik çekirdekleri

Çalışmak, oynamak ve en önemlisi birlikte oyun oynamak için çoklu görev gücü sağlar.

Kolaylıkla hız aşırtın.

Hız aşırtma, bilgisayarınızın performansını özel olarak ayarlamanıza olanak tanır. Intel® Extreme Tuning Utility ile hiç olmadığı kadar kolay.2

Dinamik güç paylaşımı.

Akıcı ve yüksek performanslı bir oyun deneyimi için gücü en çok ihtiyaç duyulan yere ayırarak iş yükünü Intel® Core™ işlemciniz ve ekran kartınız arasında sorunsuz bir şekilde optimize eder.

Hayal gücünüzü geliştirin.

En sevdiğiniz oyunun yayınını yapın, video veya podcast'leri düzenleyin ya da hoş bir şeyler üretin.

  • Performans hibrit mimarisi, oynanışa öncelik verirken yayın yazılımını arka planda sorunsuzca çalıştırabilir.3
  • Intel® Thread Director, yapmak istediklerinizi hız kesmeden yapabilmeniz için görevleri dinamik olarak atar.4

Galaksi fırsatlarla dolu.

Intel® Core™ 14. nesil işlemcili Monster Notebook satın alarak Star Wars Outlaws™ kazanın.

Yol arkadaşı Nix ile birlikte özgürlüğün ve yeni bir hayata adım atmanın yollarını arayan bir serseri olan Kay Vess rolüne bürünün ve tüm riskleri göze alın. Galaksinin en çok arananları arasına girerken savaşın, çalın ve galaksinin suç örgütlerini zekânızla alt edin.

*Hüküm ve koşullar geçerlidir.

Oyun tarzınıza uygun Intel® Core™ işlemciyi seçin.

Intel® Core™ i5

Sürükleyici oyun deneyimi için çok yönlü performans.

Intel® Core™ i7

Sorun yaşamadan oyun oynayın, yayın ve kayıt yapın.

Intel® Core™ i9

Üst düzey oyun deneyimi ve içerik oluşturma için en yüksek performans.

Harika fırsatları keşfedin.

Intel Core i9-14900HX 24 Core (8P+16E)
Tulpar T6 V1.2 16" Oyun Bilgisayarı

HEMEN SATIN AL >

Intel Core i9-14900HX 24 Core (8P+16E)
Tulpar T6 V1.2.5 16" Oyun Bilgisayarı

HEMEN SATIN AL >
KOD TALEP ET

Ana anahtarınızı kullanmak ve yazılımınızı yüklemek için talimatları izleyin.

  • 1- KOD TALEP ET butonuna tıklayarak oyun anahtarınızı talep edin.
  • 2- www.softwareoffer.intel.com adresine gidin.
  • 3- Hesabınıza giriş yapın veya bir hesap oluşturun.
    Lütfen unutmayın: Hesap doğrulaması ve erişim için telefon numaranız gereklidir.
  • 4- Fırsatlarla ilgili Şartlar ve Koşulları kabul edin ve kısa bir anket tamamlayın.
  • 5- Mevcut yazılım ürünlerini seçin ve indirin.
Intel® Core™LucasfilmUbisoft EntertainmentRating 16 PEGI

1Performans hibrit mimarisi, performans çekirdekleri (P-cores) ve Verimlilik çekirdekleri (E-cores) olmak üzere iki çekirdek mikro mimarisini tek bir işlemci kalıbında birleştirir ve ilk olarak 12. Nesil Intel® Core™ işlemcilerde tanıtılmıştır. Belirli 12. nesil ve daha yeni Intel Core işlemciler, performans hibrit mimarisi olan P-cores'a değil, önceki nesille aynı önbellek boyutuna sahiptir. SKU ayrıntıları, ark.intel.com adresinde bulunabilir.

2Kilitlenmemiş özellikler, belirli yonga setleri ve işlemci kombinasyonlarında mevcuttur. Saat frekansının veya voltajın değiştirilmesi tüm ürünlerin garantisini geçersiz kılabilir ve işlemcinin ve diğer bileşenlerin istikrarını, güvenliğini, performansını ve ömrünü azaltabilir. Ayrıntılar için sistem ve bileşen üreticilerine başvurun.

3Belirli 12. nesil ve daha yeni Intel Core işlemciler, performans hibrit mimarisi olan P-cores'a değil, önceki nesille aynı önbellek boyutuna sahiptir. SKU ayrıntıları, ark.intel.com adresinde bulunabilir.

4Donanımda yerleşik olarak bulunan Intel® Thread director, yalnızca 12. Nesil veya daha yeni Intel® Core™ işlemcilerin performans hibrit mimarisi yapılandırmalarında bulunur; işletim sisteminin etkinleştirilmesi gereklidir. Mevcut özellikler ve işlevler, işletim sistemine göre farklılık gösterir.

- Kullanım, yapılandırma ve diğer faktörlere göre performans farklılıkları görülebilir. www.intel.com/PerformanceIndex adresinden daha fazla bilgi edinin.
- Hiçbir ürün veya bileşen tamamen güvenli değildir.
- Maliyetler ve elde edilen sonuçlar farklılık gösterebilir.
- Intel teknolojileri; etkin donanım, yazılım veya hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir.
- Tüm ürün planları ve yol haritaları haber verilmeden değiştirilebilir.

Intel teknolojileri, bazıları tüm sistemlerde bulunmayabilen etkin donanım, yazılım veya hizmetler gerektirebilir. Lütfen tüm sistem gereksinimleri için üreticiye başvurun.

*Teklif, stoklar tükenene kadar geçerlidir. Katılmak için en geç 31 Temmuz 2024 tarihine kadar teklif kapsamındaki bir satıcıdan uygun bir Intel® cihazı satın almanız veya teklif kapsamındaki satıcı tarafından aksi belirtilmedikçe, bir Intel® çoklu oturum açma hesabı oluşturmanız (hesap doğrulaması ve erişim için telefon numarası gereklidir), 15 Eylül 2024 tarihine kadar geçerli bir Ana Anahtar girmeniz ve https://softwareoffer.intel.com. adresindeki kısa bir anketi yanıtlamanız gerekmektedir. Teklifteki ödülleri eşit veya daha yüksek değerde olanlarla değiştirme hakkını saklı tutarız. Bazı ödüller, yaş kısıtlamaları nedeniyle tüm tüketicilere sunulmayabilir. Promosyonun adil oluşu veya bütünlüğü, insan kaynaklı veya teknik hatalar nedeniyle etkilenirse Teklif herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle, Intel'in makul takdirine bağlı olarak değiştirilebilir, iptal edilebilir veya askıya alınabilir. Teklif sponsoru 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, ABD adresinde bulunan Intel Corporation'dır. Gönderdiğiniz bilgiler ABD'deki sunucularda toplanır, saklanır, işlenir ve kullanılır. Teklif bilgileri, uygunluk, kısıtlamalar ve gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi için https://softwareoffer.intel.com/offer/24Q1-02/terms adresini ziyaret edin.

STAR WARS TM & © 2024 Lucasfilm Ltd. Tüm Hakları Saklıdır. Ubisoft tarafından geliştirilmiştir. Ubisoft TM & © 2024 Ubisoft Entertainment. Tüm Hakları Saklıdır.

Diğer isimler ve markaların başkalarının mülkü olduğu iddia edilebilir.

© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation'ın ya da alt kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer isimler ve markaların başkalarının mülkü olduğu iddia edilebilir.