Monster AI Creator Notebook

monster-intel-ai
intel-badge

Yeni Yapay Zekâ deneyimleriyle tanışın.

intel-badge

Intel® Core™ Ultra işlemcili Monster Notebook satın alarak Luminar NEO Lite, XSplit Premim Suite ve VEGAS Pro Edit 365 yazılımlarına erişim kazananın.

Teklif 30 Eylül 2024 tarihinde sona erecek.

monster-intel-campaign
monster-intel-campaign

Özel Fırsat: Luminar Neo Lite'a ömür boyu sahip olun!

Luminar Neo Lite – Fotoğraflarınızı geliştirmek için ihtiyaç duyacağınız renk tonu geliştirme, renk ve ışık düzeltme, yapay zekâ destekli gökyüzü değiştirme, yapay zekâ destekli cilt geliştirme ve daha birçok yaratıcı aracı sunan, kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme yazılımı.

monster-intel-campaign
monster-intel-campaign

Özel Fırsat: VEGAS Pro Edit 365 için 1 yıllık abonelik edinin!

İster sosyal medya ister sinema için içerik hazırlıyor olun, VEGAS Pro 21 ihtiyacınız olan tek video düzenleme aracıdır. Tüm materyallerinizi piyasadaki en kullanışlı zaman çizelgesinde bir araya getirin ve düzenleyin. İster renk saptırma, ister birleştirme veya ses tasarımı üzerinde çalışıyor olun; VEGAS Pro ile tüm bunları görünüm değiştirmeden veya ana arayüzden ayrılmadan yapabilirsiniz.

monster-intel-campaign
monster-intel-campaign

Özel Fırsat: proDAD VitaScene V4 LE video filtresi eklentisini ücretsiz edinin!

Geçişleri ve video filtrelerini profesyonelce uygulayın. proDAD VitaScene V4 LE, 220'den fazla profesyonel efekte sahip bir koleksiyona erişmenizi sağlıyor. Kesitler arasında pürüzsüz ve dinamik geçişler oluşturmak için geniş kapsamlı araçların keyfini çıkarın. Ayrıca renk kayması ve hareket bulanıklığı, videolarınıza son özel dokunuşu yapacak. Sayısız ön ayar sayesinde tüm efektleri hızlıca ve kolayca uygulayabileceksiniz.

monster-intel-campaign
monster-intel-campaign

Özel Fırsat: 12 Aylık Abonelik edinin!

XSplit, insanların ve işletmelerin bağlantı kurmasına, içerik oluşturmasına ve fikir paylaşmasına olanak tanır. XSplit Broadcaster ile sanal etkinlikler üretin, canlı yayınlanan içerikler oluşturun ve çok daha fazlasını yapın. XSplit VCam ile sınıfının en iyisi, yapay zeka destekli sanal arka plan kaldırma, bulanıklaştırma ve değiştirme imkanı elde edin.

monster-notebook-laptop

Tulpar T6 V2.1 Intel® Core™ Ultra 7
AI Creator Bilgisayar

HEMEN SATIN AL monster-arrow

HEMEN BAŞLAYIN

KOD TALEP ET
  1. Şartları karşılayan bir ürün satın alın.
  2. softwareoffer.intel.com adresine gidin.
  3. Hesabınıza giriş yapın veya bir hesap oluşturun. Lütfen unutmayın: Hesap doğrulaması ve erişim için telefon numaranız gereklidir.
  4. Hesabınız onaylandıktan sonra giriş yapın, Ana Anahtarınızı girin ve ekrandaki talimatları takip ederek 30 Eylül 2024 tarihine kadar yazılımınızı alın.
  5. Fırsatla ilgili Şartlar ve Koşulları kabul edin ve kısa bir anket tamamlayın.
  6. Mevcut yazılım ürünlerini seçin ve indirin.

Teklif, stoklar tükenene kadar geçerlidir. Katılmak için en geç 30 Eylül 2024 tarihine kadar teklif kapsamındaki bir satıcıdan uygun bir Intel® cihazı satın almanız veya teklif kapsamındaki satıcı tarafından aksi belirtilmedikçe, bir Intel® çoklu oturum açma hesabı oluşturmanız (hesap doğrulaması ve erişim için telefon numarası gereklidir), 30 Eylül 2024 tarihine kadar geçerli bir Ana Anahtar girmeniz ve https://softwareoffer.intel.com adresindeki kısa bir anketi yanıtlamanız gerekmektedir. Teklifteki ödülleri eşit veya daha yüksek değerde olanlarla değiştirme hakkını saklı tutarız. Bazı ödüller, yaş kısıtlamaları nedeniyle tüm tüketicilere sunulmayabilir. Promosyonun adil oluşu veya bütünlüğü, insan kaynaklı veya teknik hatalar nedeniyle etkilenirse Teklif herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle, Intel'in makul takdirine bağlı olarak değiştirilebilir, iptal edilebilir veya askıya alınabilir. Teklif sponsoru 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, ABD adresinde bulunan Intel Corporation'dır. Gönderdiğiniz bilgiler ABD'deki sunucularda toplanır, saklanır, işlenir ve kullanılır. Teklif bilgileri, uygunluk, kısıtlamalar ve gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi için https://softwareoffer.intel.com/offer/24Q2-08/terms adresini ziyaret edin.

© 2024 Intel Corporation. Tüm hakları saklıdır. Intel ve Intel logosu, ABD'deki ve/veya diğer ülkelerdeki Intel Corporation'ın ya da alt kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer isimlerin, logoların ve markaların başkalarının mülkü olduğu iddia edilebilir.