Monster Abra

Tengiz’de yaşayan ejderha görünümlü ürkütücü dev su yılanı Abra, Monster’ın ellerinde farklı bir form kazanıyor ve oyun tutkunlarının en önemli silahına dönüşüyor. Özelleştirilebilir donanım seçenekleriyle dilediğiniz gibi yapılandırabileceğiniz Monster Abra serisi, Intel ve NVIDIA’nın yeni nesil işlem birimlerinden gücünü alıyor.

15.6 ve 17.3 inç boyutlarında IPS ekrana sahip oyuncu notebookları, hem oyunlardaki hem de multimedya içeriklerinde görüntüleri eksiksiz görebilmeniz ve Full HD çözünürlükte keyifli bir oyun süreci yaşamanıza olanak veriyor. Ekranın renk zenginliği ve kontrast oranı ise rakiplerinizi saklandıkları yerde bulmanızda size rehberlik ediyor. Gün boyunca oyun seanslarınızı sürdürmek istiyorsanız tercih etmeniz gereken Abra serisi, RGB LED arka aydınlatmalı mekanik klavye gibi olanaklarla size üst düzey oyun deneyimi sunuyor.

Taşınabilirlik sınırlarında kaldığı için dilediğiniz her yerde oyun oynayabilmenize fırsat tanıyan modeller, karşılaşabileceğiniz her türlü soruna kısa sürede müdahale eden Monster teknik ekibiyle sizi asla yarı yolda bırakmıyor. Ayrıca çalıştıramadığınız oyun olduğu takdirde 15 gün içerisinde iade imkanı, ilk 30 gün içerisinde ekranda ölü piksel oluşursa panel değişimi ve ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti de Abra serisi notebook tercihinizde elde edeceğiniz avantajlar arasında bulunuyor.

Erişilebilir fiyatlarla en yüksek performansa sahip bir oyuncu bilgisayarı almak istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza yanıt veren notebook modelini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz Monster’ın; İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa’daki Monster mağazalarına uğrayabilir, sizin gibi oyun tutkunlarıyla tanışabilir, Monster’ın yarattığı eşsiz oyun atmosferinde VR oyunların tadını çıkarabilirsiniz.

FİLTRELE
ÖZELLİK SEÇİMİ
İşlemci Mimarisi Bilgi
İşlemci Kod Adı Bilgi
i7-8750H (10)
Chipset Bilgi
VGA Belleği Bilgi
4GB (15)
VGA Bellek Veri Yolu Bilgi
128 Bit (15)
VGA Bilgi
Ekran Bilgi
15.6" (14)
17.3" (1)
1.Port M.2 SATA SSD Bilgi
1.Port 2.5" HDD Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Ağırlık Bilgi
2.0Kg (2)
2.4Kg (12)
2.9Kg (1)
15 adet kayıt bulundu.
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:15