Yılın Online Etkinliği
Monster #WASD Canlı Yayın

CANLI İZLE
Son
Gün
Kalan Süre

Pick Your Game by Ubisoft

pick-your-game

PICK YOUR GAME by UBISOFT

En iyi oyunlarımızdan bazılarının ek maliyet olmadan tecrübe edebilmeniz için ortaklarımızla iş birliği yaptık!

Şartları karşılayan bir 10. Nesil Intel® Core™ işlemcili Abra, Markut veya Semruk Notebook'lardan birini satın almanız durumunda aralarında Watch Dogs: Legion,Riders Republic ve Immortal Fenyx Rising'in bulunduğu üç farklı Ubisoft ürünü arasından bir hediye seçin.


2 taneden 1'ini seçin:

Anno-1800
Anno-1800-logo

Sanayi Çağı'nın şafağına hoş geldiniz. Seçtiğiniz yol,dünyanızı şekillendirecek. Yenilikçi mi yoksa sömürgeci mi olacaksınız? Dünyanın sizi nasıl hatırlayacağı size bağlı.
Anno 1800, unutulmaz bir ortamda çok sevilen özellikleri yepyeni vir oynanışla harmanlıyor. Zamanın testine dayanacak bir imparatorluk kurmak için kendi talihinizi elinize alın ve 19.yüzyılın değişen teknolojik ve politik koşullarında ilerleyin.

Anno-1800
Anno-1800-logo

Star Trek™: Bridge Crew, sizi ve arkadaşlarınızı bir yıldız gemizinin tam kalbine bırakıyor. Federasyon subayları olarak yaptığınız her eylem ve aldığınız her karar, geminizin ve mürettebatınızın kaderini belirleyecek. VR için özel olarak geliştiren Star Trek: Bridge Crew, Star Trek evrenini adeta bire bir soruyor.


Paket ayrıca şunları içerir:

Anno-1800
Anno-1800-logo

En fazla 60 oyuncu, canları uğruna savaşmak üzere gerçek zamanlı savaşlara katılarak hayatta kalan son kişi olmak için mücadele ediyor. Battle Royale tarzı oyunda karakter seviyesi yükseltme, öğe toplama, beceri yükseltme, zindan ve elebaşı baskınları, PvE, PvP ve bunlara benzer pek çok MMORPG unsurunun tadını çıkarın!

Özel Fırsat: Oyun içi karakterler Dara ve Mir'i alın

Anno-1800
Anno-1800-logo

World of Tanks, 20.yüzyıl ortasında geçen zırhlı muharebe odaklı, takım tabanlı bir MMO oyunudur. Adrenalinizi anında yükseltecek ücretsiz destansı çevrimiçi tank savaşlarına girişin! Ağır ve güçlü çelik canavarlardan hafif izci tanklarına kadar yüzlerce özgün tankı kontrol edin ve insanı büyüleyici haritalarda düşmanla savaşın. Takım halinde savaşın ve dünya genelinde 78 milyondan fazla oyuncuya katılın!

Anahtar kodunuz ürününüz ile beraber gönderilmektedir. Aşağıdaki adımları takip ederek oyun ve yazılımları indirebilirsiniz.


HEMEN BAŞLAYIN

10. veya 11. Nesil Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook alın.


 1. softwareoffer.intel.com adresine gidin ve giriş yapın ya da bir Intel® Digital Hub hesabı oluşturun.
 2. Hesabınız onaylandıktan sonra giriş yapın ve 30 Eylül 2021 tarihine kadar Ana Anahtarınızı girerek yazılımınızı alın.
 3. Fırsatla ilgili şartları ve koşulları kabul edin ve kısa anketi tamamlayın.
 4. "Pick Your Game by Ubisoft" teklifindeki üç premium yazılımdan bir (1) tanesini seçin: Watch Dogs™ Legions, Riders Republic™ YA DA Immortals Fenyx Rising™.
 5. Yer alan iki üründen bir (1) tanesini seçin: Bridge Crew YA DA Anno 1800™
 6. Hunter’s Arena: Legends'a, Hunter’s Arena: Legends oyun içi içeriğine ve World of Tanks oyun içi içeriğine erişim sağlayın.

KAMPANYA KOŞULLARI

 • Kampanya; Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri Anonim Şirketi tarafından düzenlenmektedir

 • Kampanya, 6 Temmuz 2021 - 16 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Monster Notebook alındıktan sonra iletilen Ana Anahtar kodu 30 Eylül 2021 tarihine aktive edilebilir.

 • Kampanya, stoklarla sınırlıdır.

 • Kampanya; Monster Notebook’tan satın alınan 10. veya 11. Nesil Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook’larla birlikte aşağıdaki hediyeleri kapsamaktadır.

Premium Yazılımlar:3 taneden 1'ini seçin

 1. Watch Dogs™Legion PC Standart Edition (Full Download)

  PEGI 18, USK 18, ESRB Mature 17+, DJCTQ 18, ACD MA 15+, OFLC R16, RARS 18, CERO Z, GRAC 18, GSRR R (18)

 2. Riders Republic™ PC Standart Edition (Full Download)

  PEGI 12, USK 12, ESRB Teen, DJCTQ 12, ACD M, OFLC M, RARS 12, CERO B, GRAC 12, GSRR PG12

 3. Immortals Fenyx Rising™PC Standart Edition(Full Download)

  PEGI 12 PROVISIONAL, USK Ratings Pending, ESRB Ratings Pending, May contain content inappropriate for children, DJCTQ VERIFIQUE A CLASSIFICAÇÃO INDICATIVA, Ratings Pending (ACB, OFLC, CERO, GRAC, GSRR), RARS 12 PROVISIONAL.

Öne Çıkan Yazılımlar: 2 taneden 1'ini seçin

 1. Anno 1800™ (Full Download)

 2. Star Trek™: Bridge Crew (Full Download)

Pakette ayrıca şunlar yer alır:

Hunter's Arena: Legends (Full Download)
Hunter's Arena: Legends (In-Game Content)
World of Tanks (In-Game Content ARV: )

 • Kampanyayı kazanma hakkı sadece; 10. veya 11. Nesil Intel® Core™ işlemcili Monster Notebook satın alınması ile elde edilebilecektir.

 • Monster Notebook; kampanya koşullarını, bitiş tarihini ve hediye ürünü haber vermek sizin, süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.


Fırsat, stoklar yettiği sürece 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerlidir. Teklifteki ürünleri, eşit ya da daha büyük bir değere sahip olanlarla değiştirme hakkını saklı tutarız. Yaş kısıtlamaları nedeniyle belli yazılımlar tüm müşterilere sunulmayabilir. Fırsat, haber verilmeden Intel'in makul takdirine bağlı olarak insan hataları veya teknik hatalar sebebiyle hakkaniyetinin veya bütünlüğünün etkilenmesi durumunda herhangi bir sebepten dolayı herhangi bir zamanda değiştirilebilir, iptal edilebilir veya askıya alınabilir. Fırsat sponsoru; 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, ABD, adresinde mukim Intel Corporation firmasıdır. Katılmak için; bir Intel Digital Hub hesabı oluşturmanız, kullanma süresi zarfında şartları karşılayan bir ürün satın almanız, geçerli bir Ana Anahtar girmeniz ve kısa bir anketi yanıtlamanız gerekir. Gönderdiğiniz bilgiler ABD'deki sunucularda toplanır, saklanır, işlenir ve kullanılır. Fırsat ayrıntıları, uygunluk, kısıtlamalar ve gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://softwareoffer.intel.com/offer/21Q1-02/terms.

© 2020-2021 Ubisoft Entertainment. Tüm Hakları Saklıdır. Riders Republic, Watch Dogs, Immortals Fenyx Rising, Ubisoft ve Ubisoft logosu ABD'de ve/veya diğer ülkelerde Ubisoft Entertainment'ın tescilli veya tescilsiz ticari markalarıdır. © Telif Hakkı 2021 Intel Corporation. Tüm hakları saklıdır. Intel ve Intel logosu Intel Corporation'ın ya da alt kuruluşlarının ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. Diğer isimlerin, logoların ve markaların başkalarının mülkü olduğu iddia edilebilir.