Yılın Online Etkinliği
Monster #WASD Canlı Yayın

CANLI İZLE
Son
Gün
Kalan Süre

Avengers Kampanyası

 • Monster Notebook Avengers Kampanyası
 • Monster Notebook Avengers Kampanyası

  Nitelikli bir Intel® Core™ işlemcili Abra, Tulpar veya

  Semruk Notebook'lardan birini satın aldığınızda

  Marvel's Avengers oyununa sahip olun.

  -Kampanya, 25 Eylül 2020 - 7 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. -Monster Notebook, kampanya tarihi ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.-Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Monster Notebook Avengers Kampanyası
 • Monster Notebook Avengers Kampanyası
  Monster Notebook Avengers Kampanyası

  Dünya'nın En Güçlü Kahramanlarından oluşan takımınızı bir araya getirin, güçlerini benimseyin ve Süper Kahramanlık hayallerinizi yaşayın.

  Marvel’s Avengers; özgün, sinematik bir hikayeyi tek oyunculu ve eşli oyun modlarıyla bir araya getiren destansı, üçüncü şahıs bir aksiyon macera oyunudur*. Çevrimiçi olarak dörde kadar oyuncudan oluşan bir takım kurun, olağanüstü yeteneklerde ustalaşın ve sürekli artan bir Kahraman kadrosunu özelleştirin ve Dünya'yı yükselen tehditlere karşı savunun.

  Monster Notebook Avengers Kampanyası
  Marvel's Avengers Hero Outfits

  Özel fırsat: Intel® Timed-Exclusive Hero Outfits sağlayan bir kod kullanın!

  Oyun deneyimini daha da özelleştirmek için Black Widow'un Kanlı Öpücük Kıyafeti, Kaptan Amerika'nın Yıldızlı Kıyafeti, Hulk'un Yıkılmaz Kıyafeti, Demir Adam'ın Demir Eser Zırh Kıyafeti, Bayan Marvel'in Harika Kıyafeti ve Thor'un Dwarf Yapımı Kıyafeti dahildir. Marvel's Avengers Hero Outfits'i alın.

  Daha fazla bilgi için www.playavengers.com adresine gidin.

 • Fırsat, stoklar yettiği sürece 7 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Teklifteki ürünleri, eşit ya da daha büyük bir değere sahip olanlarla değiştirme hakkını saklı tutarız. Yaş kısıtlamaları nedeniyle belli yazılımlar tüm müşterilere sunulmayabilir. Fırsat, haber verilmeden Intel'in makul takdirine bağlı olarak insan hataları veya teknik hatalar sebebiyle hakkaniyetinin veya bütünlüğünün etkilenmesi durumunda herhangi bir sebepten dolayı herhangi bir zamanda değiştirilebilir, iptal edilebilir veya askıya alınabilir. Fırsat sponsoru; 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, ABD, adresinde mukim Intel Corporation firmasıdır. Katılmak için; bir Intel Digital Hub hesabı oluşturmanız, kullanma süresi zarfında şartları karşılayan bir ürün satın almanız, geçerli bir Ana Anahtar girmeniz ve kısa bir anketi yanıtlamanız gerekir. Gönderdiğiniz bilgiler ABD'deki sunucularda toplanır, saklanır, işlenir ve kullanılır. Fırsat ayrıntıları, uygunluk, kısıtlamalar ve gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://softwareoffer.intel.com/offer/20Q3-19/terms.

  © 2020 MARVEL. © Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, ABD ve/veya diğer ülkelerdeki Intel Corporation'ın ya da alt kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer isimlerin ve markaların başkalarının mülkü olduğu iddia edilebilir.

  Monster Notebook Avengers Kampanyası