Oyuncunun En Güçlü Canavarı Semruk Çok Yakında!

Son
Gün
Kalan Süre
 
ÜRÜN KODU: RAZER BLACKWIDOW ULTIMATE

RAZER BLACKWIDOW ULTIMATE - TÜRKÇE KLAVYE

RAZER BLACKWIDOW ULTIMATE - TÜRKÇE KLAVYE
Razer BlackWidows Ultimate deneyimimizle yarattığımız full mekanik tuş yapısıyla hiç bir tuş hareketini kaçırmadan sizi tam hızla savaşın içine çekiyor.
Tüm Teknik Özellikler
  Ürün Açıklaması
  Razer BlackWidows Ultimate deneyimimizle yarattığımız full mekanik tuş yapısıyla hiç bir tuş hareketini kaçırmadan sizi tam hızla savaşın içine çekiyor.
  Tamamen farklı bir his ve daha hızlı tuş algılamasıyla, bu devrimsel arkadan aydınlatmalı klavye, makro tuşları ve sınırsız on-the-fly makro kaydıyla sizi büyüleyecek.
  Süper Dokunuş ve Daha Hızlı Tepki için Tam Mekanik Tuşlar Razer BlackWidow'un mekanik tuş teknolojisi ile klavyenizde yumuşak bir dokunuş hissedeceksiniz; tamamen yeni bir his.
  Optimize edilmiş 50g çalışma basıncı ve azaltılmış çalışma mesafesi (2mm) ile Razer BlackWidows'un tuşları komutlarınızı diğer oyuncu klavyelerinden daha hızlı algılamaktadır. On-The-Fly Makro Kaydı & Profiller ile Kolay Kurulum Gözünüzü oyundan ayırmadan sınırsız sayıda on-the-fly macro kaydı yapın ve sürücü menülerinde dolaşmadan, vakit kaybetmeden anında 10 farklı profil arasında geçiş yapın! İki tuşa tıklayarak kolayca kayıt yapabilir ve sonlandırabilirsiniz. 5 Kademe Işıklandırma ile Ayrı Ayrı Aydınlatılmış Tuşlar Arkadan aydınlatmalı tuşlarla karanlıkta hiç bir tuşu kaçırmayın.
  Taktiğinizden ödün vermeden düşük ışık koşullarında bile oyununuza devam edin. 50g basma kuvveti hassasiyetinde tam mekanik tuşlar 5 Kademe Işıklandırma ile Ayrı Ayrı Aydınlatılmış Tuşlar 1000Hz Ultrapolling / 1ms tepki süresi On-The-Fly Makro Kaydı & Profiller ile Kolay Kurulum Windows tuşunu devre dışı bırakmak için Oyuncu modu 10 adet ayarlanabilir on-the-fly özellikli yazılım profilleri 5 makro tuşu Oyunlar için özelleştirilmiş tuş matrisi ile azaltılmış Ghosting Multi-Meya Tuşları Örgülü kablo Ses Çıkışı / Mikrofon Girişi USB-Çoklama Özelliği Yaklaşık Boyutlar (mm): 475(U) x 171(G) x 30(Y) Ağırlık: 1.5kg Sistem Gereksinimleri USB girişi olan PC Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP İnternet bağlantısı (sürücü için) En az 75MB sabit disk alanı
  Galeri
  Teknik Özellikler
  Taksit Seçenekleri
  İncelemeler
  Yorumlar
  Toplam 0 yorum
  Değerlendirme
  Mükemmel
  Çok İyi
  İyi
  Fena Değil
  Çok Kötü
  Ürün Yorumları
  +0 Olumlu yorumlardan sizin seçtikleriniz
  -0 Olumsuz yorumlardan sizin seçtikleriniz
  Tüm Yorumlar (0)
  Seçilen kriterde yorum bulunamadı!
  Benzer NotebooklarTÜMÜNÜ İNCELE