ÜYE GİRİŞİ
E-mail
Şifre
Üye Olun
Sn.Ziyaretçi
Üye Girişi.Yeni Üye.
Yeni Kadıköy Mağazamız
Monster Yeni Mağazasını Açıyor

Osmanağa Mahallesi Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 3 Kadıköy / İstanbul


Monster Oyun Bilgisayarı Mağazası  Kadıköy’deki Yeni Lokasyonunda


12 Kasım 2016 tarihinde Osmanağa Mahallesi Rıhtım Caddesi, Başçavuş Sokak No: 3 Kadıköy / İstanbul adresinde görkemli bir açılışla kapılarını açan Monster oyun bilgisayarı mağazası, gaming tutkunları tarafından yoğun bir ilgi ve coşkuyla karşılandı. Yüksek performanslı oyun bilgisayarları üreten ve profesyonel oyuncuların vazgeçilmez bilgisayar tercihi olan Monster Notebook bu özel gün için birbirinden farklı aktivitelere de ev sahipliği yaptı. Cosplay sanatçılarının açılış boyunca ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşattığı etkinlikte, aynı zamanda Kuzgun Akademi performans sanatçıları da destansı bir gösteri sundu. Orta Çağ mitolojisi esintileri ile donatılmış benzersiz bir savaş gösterisi düzenleyen Kuzgun Akademi’ye, dönemin müziklerinden eşsiz melodiler sunan bir müzik ekibi de eşlik etti. Mağazanın giriş katında bulunan VR stantları da Monster performansı ile bir araya getirilerek, konukların bambaşka dünyaların kapılarını açmasını sağladı.

Türkiye'nin İlk Oyun Bilgisayarı Mağazasına Davetlisiniz

Bundan böyle Kadıköy Rıhtım Caddesi’nde bulunan 3 katlı mağazasında hizmet verecek olan Monster, aynı zamanda Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Türkiye’yi çeşitli teknoloji fuarlarında başarılı bir şekilde temsil ettikten ve binlerce oyuncunun gönlüne taht kuran marka, Türkiye’nin ilk oyun bilgisayarı mağazasına da hayat veriyor. Tamamen oyun severler için oluşturulmuş bir yaşam alanı sunan yeni mağaza, Türk oyunseverlerin de yeni buluşma noktası olmayı amaçlıyor. Daha merkezi bir lokasyonda hizmet verecek olan Monster'ın yüksek performanslı laptop’larına ulaşmak da hiç olmadığı kadar kolay bir hale geliyor. Oyun tutkunlarını bir araya getiren ve bir laptop’tan beklediğiniz üst düzey performansı herkesin beğenisine sunan yeni mağaza, aynı zamanda birbirinden eğlenceli aktivitelere de ev sahipliği yapıyor.

Oyun Dünyasının Kalbi Yeni Yuvasında!

Tüm gaming tutkunlarını birinci katta bulanan VR stantlarına davet eden marka, ziyaretçiler için birbirinden farklı VR oyunlarını oynanabilir hale getiriyor. Gerçekliği, hayal gücünün de ötesine taşıyan HTC Viva’nın, Monster performansıyla bir araya getirilerek oluşturulmuş sanal gerçeklik stantları sayesinde, bambaşka dünyaların kapılarını aralayabilir, oyun deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda her bir model için detaylı bilgi alabileceğiniz mağazada, en gelişmiş ekran kartlarını, en yeni nesil işlemci mimarilerini ve çok daha fazlasını inceleyebilir, oyun severler ile bir araya gelebilir ve Monster Notebook'un eşsiz dünyasına adım atabilirsiniz.