NVIDIA® GeForce Back to School

monster-nvidia

Monster Notebooklarla Çalışın, Oynayın, Oluşturun.

NVIDIA yapay zeka desteğini alın.

NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Serisi ve Studio dizüstü bilgisayarlar yapay zekanın gücünü kullanarak oyun oynamanızı, içerik oluşturmanızı ve öğrenmenizi hızlandırır. En yeni oyunlara gerçekçi yapay zeka destekli grafiklerle üst düzeyde güç katın, yaratıcı araçlar ve teknolojilerden oluşan özel NVIDIA Studio platformuna erişim sağlayın ve FeTeMM uygulamalarını hızlandırarak ödevlerinizi daha hızlı yapın. Max-Q Teknolojileri pil ömrünü, akustiği ve verimliliği optimize ederek öğrencilerin hayat standartlarına uygun daha ince ve daha hafif tasarımlar sunar.

Tüm Ürünlere Göz At monster-nvidia

NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Serisi ve Studio dizüstü bilgisayarlar yapay zekanın gücünü kullanarak oyun oynamanızı, içerik oluşturmanızı ve öğrenmenizi hızlandırır. En yeni oyunlara gerçekçi yapay zeka destekli grafiklerle üst düzeyde güç katın, yaratıcı araçlar ve teknolojilerden oluşan özel NVIDIA Studio platformuna erişim sağlayın ve FeTeMM uygulamalarını hızlandırarak ödevlerinizi daha hızlı yapın. Max-Q Teknolojileri pil ömrünü, akustiği ve verimliliği optimize ederek öğrencilerin hayat standartlarına uygun daha ince ve daha hafif tasarımlar sunar.

GeForce RTX Dizüstü Bilgisayar Satın Alın

monster-nvidia

Tulpar T7 V20.6.2

RTX 4060 Dizüstü Bilgisayarlar

Hemen Satın Al
monster-nvidia

Abra A5 V20.3.2

RTX 4050 Dizüstü Bilgisayarlar

Hemen Satın Al

Yapay Zekayı Tarafınıza Çekin

Siz ister yapay zeka algoritmalarıyla, ister rakiplerinizi yenilgiye uğratmakla, ister bir sonraki başyapıtınızı yaratmakla uğraşıyor olun; yapay zeka zirveye ulaşmanızda size yardımcı olmak için yanınızda. Her zaman yanınızda ve kampüste olan asistanınız, en iyi yeteneklerinizi alır ve hem onları hem sizi hep daha iyiye götürür. Yapay zeka ile hızlandırılmış uygulamalar ve araçlar sayesinde eskiden yapabildiklerinizin sınırları artık bir başlangıç noktası haline geldi. Artık nereye gideceğiniz size kalmış.

Yapay Zeka Destekli DLSS Açık
DLSS Kapalı

Daha Hızlı Çalışın

0
1X
2X

RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU’sunda (80 W GPU TGP) 1080p çözünürlükte DLSS ile Enscape.

Daha Hızlı Oynayın

0
1X
2X
3X

1080p, Ultra Kalite ayarları, RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU’sunda (80 W GPU TGP) DLSS 3 Kare Oluşturma Kalite modu ile RTX Özellikli Portal.

Daha Hızlı Oluşturun

0
1X
2X
3X
4X

RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU’sunda (80 W GPU TGP) DLSS 3 Kare Oluşturma ve Süper Çözünürlük ile D5 Görüntü Oluşturma.

NVIDIA Max-Q Teknolojileri ile Güçlendirildi

Taşınabilir, Sessiz ve Güçlü Dizüstü Bilgisayarlar

monster-nvidia

İnce ve Güçlü

GeForce dünyanın en ince yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlarına güç veriyor. Bu da hareket halindeki öğrenciler için olmazsa olmaz. 20 mm’den ince ve 1,8 kg’dan hafif birçok tasarım vardır.

monster-nvidia

Uzun Pil Ömrü

NVIDIA Gelişmiş Optimus® ve Battery Boost teknolojileri, birlikte pil ömrünü uzatır.

monster-nvidia

Fısıltı Sessizliğinde

WhisperMode’un yapay zeka destekli algoritması ile dikkat dağıtan şeyleri azaltın. Prize takın ve en iyi akustik ve performans dengesi için istediğiniz ses seviyesini seçin.

Belirli NVIDIA teknolojileri hakkında destek almak için dizüstü bilgisayar üreticisiyle görüşün.

monster-nvidia

Derslerinizi Hızlandırın

GeForce RTX 40 Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU’ları; mühendislik, mimari, bilgisayar bilimi, veri bilimi, ekonomi ve daha birçok alanda en sık kullanılan uygulamaları hızlandırır. Böylece daha akıcı 3B tasarım ve modelleme, daha hızlı yapay zeka eğitimi ve simülasyon ile daha doğru makine öğrenimi modelleri elde edilir. GeForce Dizüstü Bilgisayar GPU’ları, hem düşük seviye hem de yüksek seviye dersler için ihtiyacınız olan gücü sağlar. Tüm işlerinizi gören tek bir bilgisayar sayesinde bilgisayar laboratuvarından çıkın, ödevlerinizi daha hızlı bitirin ve dilediğiniz yerden çalışın.

FeTeMM Uygulama Performansı

GeForce RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU’su
Ortalama Dizüstü Bilgisayar
Mühendislik
Yapay Zeka
Veri Bilimi
0
1X
5X
10X
15X
20X

Mühendislik: 1080p’de SOLIDWORKS MicroMax Testi (fps) | Yapay Zeka: WSL üzerinde MLPerf uyumlu TensorFlow/ResNet50 eğitimi (görüntü/sn) | Veri Bilimi: 100K/200K örneklemeli RAPIDS | Ortalama Dizüstü Bilgisayar Intel Core i7 13. Nesil işlemcilidir.

GeForce Dizüstü Bilgisayarlar ile Hızlandırılmış Önde Gelen FeTeMM Uygulamaları

monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia monster-nvidia

Şimdi Sıra Oyunda

GeForce RTX 40 Serisi dünyanın en hızlı dizüstü bilgisayarlarına güç veriyor. Böylece en yeni ve en iyi oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Işın izleme ile en gerçekçi ve etkileyici grafikleri, yapay zeka destekli DLSS 3 ile performanstaki muazzam artışı ve en üst düzey rekabet avantajını sunan en düşük sistem gecikmesi ve en iyi duyarlılığı deneyimleyin.

monster-nvidia

Oyun Performansı

GeForce RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU’su
Ortalama Dizüstü Bilgisayar
Cyperpunk 2077
F1 22
Fortnite
0
25
50
75
100
125
150
Kare/saniye

Kullanılabilir olduğunda RTX (ışın izleme, DLSS ve DLSS 3 Kare Oluşturma) ile oynayın. Ortalama bir dizüstü bilgisayar bu özellikleri karşılayamaz.

Intel Core i9 Graphics ve GeForce 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU’su (80 W GPU TGP) karşılaştırması. 1080p, Ultra Kalite ayarları, Ultra Işın İzleme, DLSS Kalite Modu’nda saniyede ortalama kare sayısı. Fortnite ayarları: 1080p, Epic Ön Ayarı, Işın İzleme Açık, DLSS Kalite Modu.

monster-nvidia

Performansınızı Yapay Zeka ile Artırın

Yapay zeka destekli grafiklerde performansı büyük ölçüde artıran devrim niteliğinde bir atılım olan DLSS 3 ile performansta büyük bir artış elde edin. GeForce RTX 40 Serisi ile güçlendirilen DLSS 3, yüksek kaliteli daha fazla kare oluşturmak için yapay zeka kullanır.

monster-nvidia

Hiper gerçekçi, Hiper Hızlı

RTX 40 Serisi Dizüstü Bilgisayarlar ve üçüncü nesil RT çekirdeklerinin gücüyle, inanılmaz ayrıntılı sanal dünyaları daha önce hiç görülmemiş bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Işın izleme, görsel gereksinimleri en yoğun oyunlarda gerçek zamanlı, sinema kalitesinde grafiklerin oluşturulması için, ışığın fiziksel davranışını simüle eder.

monster-nvidia

Zaferi Milisaniyeler Belirler

NVIDIA Reflex, en yüksek rekabet avantajı için en düşük gecikmeyi ve en iyi duyarlılığı sunar. Sistem gecikmesini optimize etme ve ölçme amacıyla tasarlanan Reflex, rekabetçi oyunlar için daha hızlı hedef belirleme, daha kısa tepki süreleri ve en iyi nişan alma hassasiyetini sunar.

monster-nvidia

Fikir Sizden, Hız NVIDIA Studio’dan

GeForce RTX 40 Serisi Dizüstü Bilgisayarlar, yaratıcı projelerinizin tümü için üstün performans sunar. Gelişmiş efektleri kolaylıkla uygulayabilmek için yapay zekanın gücünü kullanın. Gelişmiş içerik oluşturma, iş birliği veya uzaktan öğrenme için Studio’nun NVIDIA Broadcast uygulaması gibi araçlarına özel erişim elde edin. NVIDIA Studio Sürücüleriyle yaratıcı çalışmalarınız için maksimum kararlılık ve ışık hızında performansın kilidini açın. 3B modeller oluşturmaktan 8K HDR RAW video düzenlemeye veya ödevlerinizi daha da dikkat çekici hale getirmeye kadar yaratıcı fikirlerinizi hızlı bir şekilde hayata geçirmekte özgürsünüz.

İçerik Oluşturma Performansı

Ne Kadar Kısa Bekleme Süresi O Kadar İyi

GeForce RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU’su
MacBook Pro 14 inç M2 Pro
iGPU’lu Intel Core i7-13700H
3B Tasarım
Video Düzenleme
Fotoğraf Düzenleme
0
50 Dakika
100 Dakika
150 Dakika
Görüntü Oluşturma Süresi

Donanım: 60 W TGP GeForce RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU’su ile Intel Core i7 13. Nesil bulunan NVIDIA Studio dizüstü bilgisayarda ve M2 Pro özellikli 14 inç MacBook Pro’da test edilmiştir.

Yazılım: OptiX ve Metal görüntü oluşturma motorlarıyla (sırasıyla) Blender 3.1 OpenData karşılaştırması. DaVinci Resolve toplam enkodlama süresi (5 deneme) Adobe Photoshop ACR Süper Çözünürlük.

GeForce Dizüstü Bilgisayarlar ile Hızlandırılmış Önde Gelen İçerik Oluşturma Uygulamaları

monster-nvidia Adobe After Effects
monster-nvidia Adobe Illustrator
monster-nvidia Adobe Lightroom
monster-nvidia Adobe Photoshop
monster-nvidia Adobe Premiere Pro
monster-nvidia Autodesk 3ds Max
monster-nvidia Autodesk Arnold
monster-nvidia Autodesk Maya
monster-nvidia Blender
monster-nvidia Chaos V-Ray
monster-nvidia DaVinci Resolve
monster-nvidia Enscape
monster-nvidia OBS Studio
monster-nvidia Redcine-X Pro
monster-nvidia Streamlabs
monster-nvidia Substance 3D Painter
monster-nvidia Unity
monster-nvidia Unreal Engine

Özel Studio Uygulamaları ve Yazılımları

Okul İçin Yaratıcı Araçlar

monster-nvidia

Canlı Yayınlarınızın Kalitesini Üst Düzeye Çıkarın

NVIDIA Broadcast uygulaması, yapay zekanın gücü sayesinde web kameralarını, mikrofonları ve hoparlörleri üst düzey cihazlara dönüştürerek alanınızı bir ev stüdyosu haline getirir. Gürültü giderme, sanal arka plan ve diğer pek çok ses ve video efektiyle canlı yayınlarınızı, sesli sohbetlerinizi ve görüntülü konferans görüşmelerinizi bir üst düzeye taşıyın.

monster-nvidia

Resim Yaparken Yapay Zekayı Kullanın

NVIDIA Canvas ile basit fırça darbelerini gerçekçi manzara görüntülerine dönüştürmek için yapay zekayı kullanın. Fikirlerinizi görselleştirmeye daha fazla zaman ayırmak için hızla arka planlar oluşturun veya kavram keşfini hızlandırın. Canvas’ın yapay zekası, proje ekibinize sonsuz yaratıcı olanak sunar.

monster-nvidia

Yaratıcı Dünyalarınızı Bağlayın

Autodesk, Adobe, Epic ve diğer şirketlerin en sevdiğiniz uygulamalarını NVIDIA Omniverse™’e bağlayın ve yepyeni bir hız ve olasılık evreninin kapısını açın. İster animasyon filmler ister nefes kesici dijital sanat eserleri ve tasarımlar oluşturuyor olun, Studio dizüstü bilgisayarlarda Omniverse, yaratıcı iş akışlarınızı hızlandırmanın en iyi yoludur.

monster-nvidia

© 2023 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX ve G-SYNC, NVIDIA Corporation’ın ABD ve diğer ülkelerde ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır.

Performans, çeşitli sistemler kullanılarak ölçülür ve modele göre değişir. Belirli model ve teknik özellikler için üreticiye danışın.