Monster RTX™ 40 Serisi Notebooklar

GeForce RTX™ 40 Serisi Monster Notebooklar

HIZLININ ÖTESİNDE

NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Serisi Monster Notebook GPU'ları, oyuncular ve içerik oluşturucular için dünyanın en hızlı dizüstü bilgisayarlarına güç sağlıyor. Son derece verimli NVIDIA Ada Lovelace mimarisi ile geliştirilen bu GPU'lar, yapay zeka destekli DLSS 3 ile performansta dev bir artış sağlar ve tam ışın izleme ile gerçekçi sanal dünyalara olanak tanır. Ayrıca Max-Q teknolojileri en yüksek verimlilik için sistem performansını, gücü, pil ömrünü ve akustiği optimize eder.

n-vidia-logo
laptop-1

Oyuncular ve içerik oluşturucular için en iyi platform.

GeForce RTX™ 40 Serisi ve DLSS 3 Tarafından Desteklenmektedir

islemci

Yeni Duraksız İşlem Özellikli Çoklu İşlemciler

2 kata kadar performans ve enerji tasarrufu

Dördüncü Nesil Tensor Çekirdekleri

Her noktanın değerini ayrı hesaplama yaklaşımına kıyasla DLSS 3 ile 4 kata kadar performans

Üçüncü Nesil RT Çekirdekleri

kata kadar Ray Tracing performansı

icon-1

Son Teknoloji Dizüstü Bilgisayar GPU'ları

NVIDIA Ada Lovelace mimarisi

icon-2

Yapay Zekayla Hızlandırılmış Performans

NVIDIA DLSS 3

icon-3

Optimize Edilmiş Güç ve Performans

NVIDIA Max-Q Teknolojileri

icon-4

Gerçekçi ve Sürükleyici Grafikler

Özel Ray Tracing Çekirdekleri

icon-5

Yaratıcılığınızı Hızlandırın

NVIDIA Studio

icon-6

Oyun Kazandıran Duyarlılık

NVIDIA Reflex düşük gecikmeli platform

icon-7

Canlı Yayın İçin Tasarlandı

NVIDIA Encoder ve NVIDIA Broadcast Uygulaması

icon-8

Performans ve Güvenilirlik

Game Ready ve Studio Sürücüleri

NVIDIA DLSS 3
Yapay zeka destekli performans çoğaltıcısı.

DLSS, yapay zeka destekli grafiklerde performansı büyük ölçüde artıran, devrim niteliğinde bir atılımdır. GeForce RTX™ 40 Serisi Monster Notebook GPU'larındaki yeni dördüncü nesil tensör çekirdekleri ve Optik Akış Hızlandırıcısı ile güçlendirilen DLSS 3, fazladan yüksek kaliteli kareler oluşturmak için yapay zekayı kullanır.

çözünürlük

Üretim öncesi bir dizüstü bilgisayarda, GeForce RTX 4090 Dizüstü Bilgisayar GPU'su ile 2560 x 1440 çözünürlükte kaydedildi. Performans, dizüstü bilgisayar modeline göre değişir; ilgili model ve teknik özellikleri için üreticiye danışın.

cyberpunk-logo

Ray Tracing
Hiper gerçekçi. Hiper hızlı.

Ada mimarisi, ışığın gerçek dünyada nasıl davrandığını simüle eden ışın izlemenin tüm ihtişamını açığa çıkarıyor. RTX 40 Serisi Monster Notebookların ve üçüncü nesil RT çekirdeklerinin gücüyle, inanılmaz ayrıntılı sanal dünyaları daha önce hiç görülmemiş bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

rtx-on-off

NVIDIA Max-Q Teknolojileri
Optimize Edilmiş Güç ve Performans

NVIDIA Max-Q*, Monster Notebooklar ince form faktörlerinde yüksek performans sağlayacak şekilde optimize eden, yapay zeka destekli teknolojiler paketidir.

laptop-2

Temel teknolojiler

  • 1 Dynamic Boost, performansı artırmak amacıyla GPU, GPU belleği ve CPU arasında optimum gücü otomatik olarak sağlamak için yapay zekayı kullanır.
  • 2 Battery Boost, daha uzun pil ömrü için GPU ve CPU’nun güç kullanımı, pil tüketimi, görüntü kalitesi ve kare hızlarının en iyi dengesini bulur.
  • 3 Hızlı Çekirdek Ölçeklendirme, optimum sayıda çekirdeği ölçeklendirir ve bunları daha yüksek frekanslarda çalıştırarak yoğun yaratıcı çalışmalar ve FeTeMM uygulamaları için daha yüksek performans sağlar.
  • 4 CPU Optimize Edici, GPU'nun CPU performansını, sıcaklığını ve gücünü optimize etmesine olanak sağlar.
  • 5 WhisperMode, mükemmel bir akustik ve mümkün olan en iyi performansı sağlamak için yapay zeka destekli algoritmalar kullanarak CPU, GPU ve sistem sıcaklıkları ile birlikte fan hızlarını yönetir.
  • 6 DLSS, büyük bir performans artışı sağlamak için yapay zekayı kullanır.
  • 7 Gelişmiş Optimus, uzun pil ömrüne ek olarak G-SYNC ile yırtılmasız bir oyun deneyimi sunar.
  • 8 Yeniden Boyutlandırılabilir BAR, CPU'nun tüm GPU kare arabelleğine aynı anda erişmesini sağlayarak oyunlardaki performansı artırır.
  • 9 Optimal Oyun Ayarları, performans ve görüntü kalitesi arasındaki en iyi dengeyi bulur. Sonrasında, kullandığınız GPU, CPU ve ekrana bağlı olarak, kişiselleştirilmiş grafik ayarlarını otomatik olarak yapılandırır.
reflex

NVIDIA Reflex

Zaferi milisaniyeler belirler.

NVIDIA Reflex, en yüksek rekabet avantajı için en düşük gecikmeyi ve en iyi duyarlılığı sunar. Sistem gecikmesini optimize etmek ve ölçmek için tasarlanan Reflex, rekabetçi oyunlar için daha hızlı hedef belirleme, daha kısa tepki süreleri ve en iyi nişan alma hassasiyetini sunar.

Yaratıcı ticaret için en iyi araçlar.

arac-1

NVIDIA Studio
Fikirleriniz, NVIDIA Studio tarafından hızlandırılır.

NVIDIA Studio ile yaratıcı projelerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Özel yeni donanımlarla desteklenen RTX 40 Serisi; 3B görüntü oluşturma, video düzenleme ve grafik tasarımında benzersiz dizüstü bilgisayar performansı sunar. En iyi yaratıcı uygulamalarda özellik bakımından zengin RTX hızlandırmalarını, maksimum kararlılık sağlamak üzere tasarlanan birinci sınıf NVIDIA Studio sürücülerini ve yapay zeka destekli yaratıcı iş akışları için RTX'in gücünden yararlanan özel araçları deneyimleyin.

arac-2

NVIDIA Encoder
Rüya gibi yayın.

En iyi canlı yayın kalitesi ve en yüksek oyun performansı ile tüm dikkatleri üzerinize çekin. Sekizinci nesil NVIDIA Encoder (NVENC) ile güçlendirilen GeForce RTX™ 40 Serisi, H.264'ten daha yüksek verimlilik sunmak üzere tasarlanan ve daha yüksek çözünürlüklerde muhteşem yayınlar sunan AV1 enkodlama desteğiyle yüksek kaliteli yayında yeni bir çağ başlatıyor. Ayrıca en sevdiğiniz yayın uygulamalarında özel optimizasyonlara ve yapay zeka efektlerine erişerek hedef kitlenize her zaman en iyi deneyimi yaşatabilirsiniz.

arac-3

NVIDIA Broadcast
Yapay zeka destekli ev stüdyonuz.

Herhangi bir odayı ev stüdyonuz haline getiren NVIDIA Broadcast uygulaması; parazitlenmeyi ve oda yankısını giderme, sanal arka plan ve diğer pek çok güçlü yapay zeka efektiyle canlı yayınlarınızı, sesli sohbetlerinizi ve görüntülü konferans görüşmelerinizi bir üst seviyeye taşır.

arac-4

NVIDIA Omniverse
Yaratıcı dünyalarınızı bir olasılık evrenine bağlayın.

NVIDIA Omniverse™, içerik oluşturuculara yönelik NVIDIA Studio araç paketinin içindeki bir 3D tasarım iş birliği platformudur. Fikirlerinizi hızlı bir şekilde hayata geçirebilmeniz adına iş akışlarını hızlandırmak ve uygulamaları ve varlıkları birleştirmek için tasarlanmıştır.

NVIDIA Omniverse için RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU'su veya üzeri önerilir

arac-5

NVIDIA Canvas
Yapay zekayı resimlere taşıyan uygulama.

Basit fırça vuruşlarını gerçekçi manzara resimlerine dönüştürmek için yapay zeka kullanın. Fikirlerinizi görselleştirmeye daha fazla zaman ayırmak için hızla arka planlar oluşturun veya kavramsal keşiflerinizi hızlandırın.

laptop-3

Okul İçin En İyi Araçları Yanınıza Alın

GeForce RTX™ 40 Serisi Monster Notebooklar mühendislik ve mimariden ekonomi, yapay zeka ve veri bilimine kadar en zorlu ödevlerin üstesinden gelebilir. En iyi FeTeMM uygulamalarını çalıştırıp 3B tasarım, simülasyon ve veri bilimi iş yüklerini hızlandıran bu cihazlar, en zorlu ödevlerin üstesinden kolaylıkla gelebilen bir dizüstü bilgisayar isteyen öğrenciler için idealdir. Yapay zeka ile güçlendirilen uzaktan öğrenme ve iş birliği özellikleri öğretmenler ve sınıf arkadaşları ile bağlantı kurmayı kolaylaştırır. GeForce ile bilgisayar laboratuvarından çıkın, dersleri daha hızlı tamamlayın ve eğitiminizden en iyi şekilde yararlanın.

Ek Özellikler ve Avantajlar

özellik-1

Game Ready Sürücüleri

GeForce Game Ready Sürücüleri en sevdiğiniz oyunlarda en iyi deneyimi sunar. Geliştiriciler ile iş birliği içinde hassas bir şekilde ayarlanan bu sürücüler, maksimum performans ve güvenilirlik için binlerce donanım yapılandırmasında test edilmiştir.

özellik-2

GeForce Experience

Videolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlar kaydedip bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Sürücülerinizi güncel tutun ve oyun ayarlarınızı optimize edin. GeForce Experience tüm bunları yapmanıza olanak sağlar. GeForce ekran kartınız için mükemmel bir yol arkadaşı.

özellik-3

NVIDIA G-SYNC

Yüksek yenileme hızları, HDR ve daha fazlasıyla yırtılmasız, akıcı bir oyun deneyimi yaşayın. Bu, oyun tutkunları için en iyi oyun monitörü ve vazgeçilmez bir donanımdır.

özellik-4

NVIDIA Ansel

360 derece, HDR ve süper çözünürlüklü fotoğraflar çeken bu güçlü oyun içi fotoğraf modu ile ekran görüntülerinizi sanat eserlerine dönüştürün.

özellik-5

Sanal Gerçeklik

En yüksek performanslı grafikler, en akıcı ve etkileyici sanal gerçeklik deneyimlerini sunar.

özellik-6

Yeniden Boyutlandırılabilir BAR

Yeniden Boyutlandırılabilir BAR, CPU'nun tüm GPU kare arabelleğine tek seferde erişmesine olanak tanıyan, pek çok oyunda performansı artıran, gelişmiş bir PCI Express özelliğidir.

*Belirli NVIDIA teknolojileri hakkında destek almak için dizüstü bilgisayar üreticisiyle görüşün.

18-logo n-vidia-logo

© 2023 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX™ ve G-SYNC, NVIDIA Corporation’ın ABD ve diğer ülkelerde ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ve telif hakları, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.