Microsoft Copilot

Kişisel Asistanınız Windows 11’li Monster Notebook’larda! Copilot ile Az Zamanda Çok İş!

windows-header-logo

Yapay Zeka tabanlı Copilot, Windows 11’li Monster Notebook’larla birlikte geliyor.

Windows’ta Copilot ile artık kişisel bir asistanınız var. Copilot ile konuşup, görevlerinizi yerine getirebilirsiniz. Hangi oyunu hangi taktikle oynamak doğru daha doğru olacak ondan öğrenin.

Windows’ta Copilot, dünyanın dört bir yanındaki bilgileri tutarlı bir şekilde bir araya getirerek, akıcı ve güçlü argümanlarla desteklenebilen bir çıktı haline dönüştürebiliyor.

“Yapay zeka tabanlı Windows’ta Copilot ile Windows 11’li Monster Notebooklar ile her şeyi nasıl daha hızlı, yaratıcı ve verimli yapabileceğinizi yeniden keşfedeceksiniz.”

head-vector

Günlük Hayatınızda

Windows’da Copilot ile az zamanda cok iş yapın, kendinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırın.

Hangi oyunu hangi taktikle oynamak doğru olur, tüyolar alın. Alışverişe çıkmadan önce Windows’ta Copilot’tan öneri alın. Birden çok websitesinden istediğiniz bilgileri en kısa sürede alın, en iyi ürünü en doğru fiyatla seçin.

Sosyal medyanız ya da doğum günü davetiniz için farklı ve çarpıcı mesajlar ile içerikler hazırlayın, okul projelerinizi daha hızlı tamamlayın.

laptop

70%
Copilot kullanıcılarının %70’i yapay zekanın iş yükünü hafiflettiğini belirtiyor.

copilot-ss-img
head-vector

İş Hayatınızda

Önceliklere Odaklanın

Araştırmalarınızı daha kısa sürede tamamlayın, ilham verici sunum ve proje fikirleri için dijital beyin fırtınası yapın, günü daha verimli kullanın.

Daha hızlı, kolay çalışın, Zaman kazanın

Daha verimli bir iş yaşamı için daha önemli işlere daha çok zaman ayırın, bırakın dijital asistanınız küçük detayları halletsin, belgeleri özetlesin, metni görüntülere dönüştürsün, istediğiniz içerik için taslak hazırlasın.

Verilerinizi güvende tutun

İş verilerini ve kişisel verileri koruyun İçeriğiniz ve arama verileriniz kaydedilmez, yapay zeka modellerini eğitmek için kullanılmaz veya görüntülenmez.

Ekran temsilidir, değişebilir. Copilot'un kullanılabilirliği ve kullanıma sunulma zamanlaması pazara göre değişir. Ticari veri korumasına sahip Copilot, Microsoft 365 E3, E5, İş Standart, İş Ekstra veya akademik için A3 veya A5 ya da Microsoft Entra ID kullanılarak erişilmesini gerektirir.

Windows 11 23H2 güncellemesi ile ücretsiz kullanabilirsiniz.

*Başlat > Windows Ayarları > Güncelleştirme ve Güvenlik > Güncelleştirmeleri Denetle” adımlarıyla sisteminizi güncelleyebilir ve kullandığınız versiyon hakkında bilgi alabilirsiniz.