Tüm Laptoplarda 250TL İndirim!
İndirim Kodunuz: MNSTR250

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

USB Bellek

Adı, her zaman yüksek performansla anılan Monster, teknoloji tutkunlarını en yeni teknolojilerle geliştirilen USB bellek modelleriyle buluşturuyor. Farklı kapasitelere sahip olan ve dünyanın önde gelen teknoloji markaları tarafından üretilen bellekler, çok amaçlı kullanılabiliyor.

USB 2.0 uyumluluğu sunan, bir ucu Lightning diğer ucu ise USB 3.1 (Gen 1) formunda olan Flash bellek modelleri, okuma ve yazma hızları sayesinde büyük boyutlu verileri kısa sürede alternatif ortamlara aktarabilmenizi ya da belleğe kaydedebilmenizi sağlıyor. Güncel Windows, macOS ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu yapıdaki taşınabilir depolama birimleri, küçük ve ince tasarımlarıyla rahatlıkla taşınabiliyor. Bilgisayardaki verilerinizi kaydetmek veya aktarmak amacıyla değerlendirebileceğiniz bellekler, iOS işletim sistemli telefonlarla video ve fotoğraf kaydı için de kullanılabiliyor.

Su ve toza karşı dayanıklılık gösteren, tek tıklamayla yedekleme gerçekleştirebilen, uygulama aracılığıyla dosya şifrelemesi yapabilen ve daha birçok özelliği taşıyan USB bellek modellerini inceleyebilir, beklentilerinize uygun depolama birimini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

0 adet kayıt bulundu.
    Monsternotebook


    BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.