Oyuncunun En Güçlü Canavarı Semruk Çok Yakında!

Son
Gün
Kalan Süre
 
ÜRÜN KODU: RAZER NAGA MOUSE

RAZER NAGA MOUSE - EU

RAZER NAGA MOUSE - EU
Razer Naga tamamen Multiplayer Oyunlar için tasarlanmış, klavye ile oyun fareniz arasındaki dengeyi kuracak bir oyuncu faresidir.
Tüm Teknik Özellikler
  Ürün Açıklaması
   Razer Naga tamamen Multiplayer Oyunlar için tasarlanmış, klavye ile oyun fareniz arasındaki dengeyi kuracak bir oyuncu faresidir.

  Çok fonksiyonlu özel kombinasyon tuşları ve MMO özel yazılımı sayesinde ihtiyacınız olan her komut parmağınızın ucunda. Uzun saatler, hatta günler süren oyunlara özel tasarlanan yapısı sayesinde ergonomiden ödün vermeden Multiplayer oyunlar sizinle!
  Naga sayesinde Imba sizin olacak! 17 adet atamalı tuş sayesinde 1500 üzerinde özel kombinasyon imkânı Saatler hatta günler süren oyun ve turnuvalarınız için elinizi ağrıtmayacak ve zorlamayacak çok özel ergonomik dizayn Kombolarınızı ve özel hareketlerinizi sanal karakter üzerinde programlayarak oyuna entegre etmeden önce deneme imkanı(World of WarcraftTM ve Warhammer Online: Age of ReckoningTM, ve daha fazla oyun ile uyumlu programlama)
  TEKNİK ÖZELLİKLER
  5600dpi Razer Precision 3.5G Lazer Sensör 1000Hz Ultrapolling™ / 1ms tepkime süresi 200" saniyede tarama kapasitesi Ultra kaygan malzemeden maksimum kalite fare ayaklıkları 17 adet MMO-optimizasyonlu tuş (baş parmağınızın altındaki 12 tuş dahil) Opsiyonel MMO- önceden hazırlanmış hareket programlaması Limitsiz karakter profili oluşturma (AddOns ile birlikte) Yaklaşık Ölçüler: 116L x 69W x 41.6H (mm)

  Galeri
  Teknik Özellikler
  Taksit Seçenekleri
  İncelemeler
  Yorumlar
  Toplam 0 yorum
  Değerlendirme
  Mükemmel
  Çok İyi
  İyi
  Fena Değil
  Çok Kötü
  Ürün Yorumları
  +0 Olumlu yorumlardan sizin seçtikleriniz
  -0 Olumsuz yorumlardan sizin seçtikleriniz
  Tüm Yorumlar (0)
  Seçilen kriterde yorum bulunamadı!
  Benzer NotebooklarTÜMÜNÜ İNCELE