Oyuncunun En Güçlü Canavarı Semruk Çok Yakında!

Son
Gün
Kalan Süre
 
ÜRÜN KODU: RAZER LACHESIS

RAZER LACHESIS REFRESH MOUSE - EU

RAZER LACHESIS REFRESH MOUSE
Razer Yenilikçi 5600 DPI Razer Precision 3.5G Laser™ sensör ile donatılmış Yenilikçi Razer Lachesis™ gaming mouse ile tüm düşmanlarınızı onlar daha hareket fırsatı bulamadan alt edeceksiniz.
Tüm Teknik Özellikler
  Ürün Açıklaması
  Razer Yenilikçi 5600 DPI Razer Precision 3.5G Laser™ sensör ile donatılmış Yenilikçi Razer Lachesis™ gaming mouse ile tüm düşmanlarınızı onlar daha hareket fırsatı bulamadan alt edeceksiniz.
  9 adet programlanabilir Hyperesponse™ tuşlar sayesinde, hem farklı profiller oluşturacak hemde oyunlarda kısa yollar sayesinde daha başarılı olacaksınız. Razer Lachesis Artık size 16 milyon renk seçeneğide sunuyor....
  5600dpi Razer Precision 3.5G Laser™ sensor Yeni Razer Lachesis ™ gerçek 5600 DPI 3.5G Lazer™ sensörü ile hükümdarlığını ilan etti. Standart bir 800 DPI optik sensöre sahip mouse'a göre 7 kat daha hızlı hareket kabiliyeti sunmaktadır. 16 milyon renk verebilen 3 ledli ışık sistemi ile daha güzel ve etkileyici bir görünüme sahip olacaksınız. 9 adet birbirinden bağımsız programlanabilir Hyperesponse™ tuşlar The Razer Lachesis™ programlanabilir tuşları sayesinde artık vakit kaybetmek yok en çok kullandığınız özellikleri bu düğmelere atayarak artık oyunlarda daha hızlı olabilirsiniz.
  5600dpi Razer Precision 3.5G Laser™ sensor 16 milyon renk sunan 3 Renkli LED 9 adet bağımsız programlanabilir Hyperesponse™ tuş ve 60KB Razer Synapse™ onboard hafıza 1000Hz Ultrapolling / 1ms yanıt zamanı On-The-Fly Sensitivity™ ayarı Değişken gerçek dpi ayarı, 125dpi a artabilir Herzaman-Açık modu Ultra-Geniş kaymaz tuşlar 16-bit ultra-geniş data yolu Saniyede 200 inch'e kadar takip Her iki ele uygun dizayn 24 kişisel klik pozisyonlu Scroll tekerleği 0-akustik Ultraslick malzemeden taban, 7 adet taban ve dolaşmayan kablo sistemi Altın kaplamalı USB konnektor Yaklaşık Ölçüler: 129mm (boy) x 71mm (genişlik) x 40mm (yükseklik) Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP Boş USB port CD-ROM Drive (driverlar için) En az 35MB hard disk alanı (driverlar için)

  Galeri
  Teknik Özellikler
  Taksit Seçenekleri
  İncelemeler
  Yorumlar
  Toplam 0 yorum
  Değerlendirme
  Mükemmel
  Çok İyi
  İyi
  Fena Değil
  Çok Kötü
  Ürün Yorumları
  +0 Olumlu yorumlardan sizin seçtikleriniz
  -0 Olumsuz yorumlardan sizin seçtikleriniz
  Tüm Yorumlar (0)
  Seçilen kriterde yorum bulunamadı!
  Benzer NotebooklarTÜMÜNÜ İNCELE