Oyuncunun En Güçlü Canavarı Semruk Çok Yakında!

Son
Gün
Kalan Süre
 
ÜRÜN KODU: BATTLEFIELD 3

BATTLEFIELD 3 PREMIUM EDITION

PC BATTLEFIELD 3 PREMIUM EDITION
Frostbite 2 - Battlefield 3, animasyon, yıkım, ışıklandırma, harita ölçeği ve seslendirmeleri farklı bir boyuta taşıyan Frostbite 2 teknolojisini sunar.
Tüm Teknik Özellikler
  Ürün Açıklaması
  OYUN DETAYI

  HEM BATTLEFIELD 3 ANA OYUN HEM DE EKLENTİ PAKETLERİ, HEM DE PREMIUM SERVİSİN AYRICALIKLARI BİRARADA BU PAKETTE!
  Frostbite 2 - Battlefield 3, animasyon, yıkım, ışıklandırma, harita ölçeği ve seslendirmeleri farklı bir boyuta taşıyan Frostbite 2 teknolojisini sunar.

  Bu güçlü oyun motoru üzerine inşa edilen Battlefiled3, oyuncuları fiziksel ve duygusal olarak bu oyunun içine çekecek Savaşı Hisset –Mermilerin ve patlamaların etkisini hissedecek,yaralanmış silah arkadaşlarınızı güvenli bölgeye sürükleyecek, ve silahınızı her an savaşın her yerinde kullanacaksınız.

  Battlefield 3' ün çığır açan animasyonları, muhteşem görselleri ve cehennem savaşı gibi bir oynanış sunması hislerinize direkt etki edecek ve içinizdeki savaşçı ruhunu ortaya çıkaracak.
  Şehir Savaşları –Amerika, Orta Doğu ve Avrupa’nın ikon haline gelmiş dar sokakları, metropol şehir merkezleri, ve savaş araçlarını kullanabileceğiniz açık arazileri, yarının savaşında yolunuzu bulurken savaşacağınız cepheler olacak.

  5 EKLENTİ PAKETİ -BACK TO KARKAND -CLOSE QUARTERS -ARMORED KILL -AFTERMATH -END GAME SAYISIZ YENİ ARAÇ, SİLAH VE HARİTA İLE OYUN MODLARI İLE PREMIUM SERVİSİN AVANTAJLARINA SAHİP OLUN.
  Galeri
  Teknik Özellikler
  Taksit Seçenekleri
  İncelemeler
  Yorumlar
  Toplam 0 yorum
  Değerlendirme
  Mükemmel
  Çok İyi
  İyi
  Fena Değil
  Çok Kötü
  Ürün Yorumları
  +0 Olumlu yorumlardan sizin seçtikleriniz
  -0 Olumsuz yorumlardan sizin seçtikleriniz
  Tüm Yorumlar (0)
  Seçilen kriterde yorum bulunamadı!
  Benzer NotebooklarTÜMÜNÜ İNCELE