İNCE ¬ HAFİF ¬ GÜÇLÜ

GeForce®

MX250

 

NVIDIA MX250 ile HUMA H4 size, hafif ve zarif bir iş bilgisayarından çok daha fazlasını sunuyor. Oyun bilgisayarı seviyesinde grafik kalitesi ile ister akıcı bir şekilde 4K filmler izleyin, ister videolarınızda düzenlemeler yapın. Huma H4 serisi aradığınız hafiflik, güç ve zarafeti size bir arada sunuyor.

Kusursuz tasarım ve
Magnezyum Kasa
ile HUMA sizin vazgeçilmeziniz olacak.

17,1mm Kalınlık | 1,05kg Ağırlık

HUMA H4 serisi yüksek dayanım ve ısı dağılımı sağlayan magnezyum kasası ile gücü ve zarifliği bir araya getiriyor. 17.1mm kalınlığı ve 1.05kg ağırlığı sayesinde her yere sizinle birlikte geliyor.

Sınıfının Sınırlarını Aşan Bir Performans

10. Nesil işlemcisi ve 8 GB hafızasıyla zarafetten ödün vermeden sınıfının sınırlarını aşan bir performans.

IPS FHD Mat Led Ekran

Huma H4 donanım kaynaklarını ve yazılım performansını en iyi şekilde optimize ederek kendi sınıfındaki en iyi görsel deneyimi sunar. 178 derece geniş açı görüş teknolojisine sahip IPS FHD paneli %72 NTSC teknolojisi ile herhangi bir içerik için zengin, derin ve gerçekçi renklere hayran kalacaksınız.

8 Saate varan pil ömrü ile
kablolardan bağımsız yaşayın...

Ergonomik Klavye

Alttan aydınlatmalı klavye ile düşük ışıklı
ortamlarda yanlış tuşa basma riskiniz olmaz.

Ses Sistemi

Sound Blaster Cinema 5 ile surround ses deneyimini en üst noktada yaşayın! Sound Blaster Cinema 5, kulaklığınızı taktığınızda sizi dış dünyadan soyutlayacak, film izlerken size en iyi ses deneyimini yaşatacak ve dinlediğiniz müziği en ince ayrıntısına kadar hissetmenizi sağlayacaktır.