ÜYE GİRİŞİ
E-mail
Şifre
Üye Olun
Sn.Ziyaretçi
Üye Girişi.Yeni Üye.
Organizasyon
Şirketi kurduğumuzda, müşterilerimizin aldığı ürün ve hizmetlerden en üst düzeyde memnuniyeti bizim temel amacımız idi.

Öncelikle yaptığımız işe odaklı çalışıyoruz. Bayi ve son kullanıcı müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için sürekli yeni, güçlü ve güvenilir firmalar ile iş ortaklıkları yapıyor ve ürün profilimizi zenginleştiriyoruz. Yeni teknolojileri sürekli takip ediyor ve doğru iş modelleri ile müşterilerimizi destekleyebilmek için ilgili eğitim ve seminerlere katılıyoruz. Satışa sunduğumuz ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmamızın hizmet kalitemizi yükselteceğini çok iyi biliyoruz. Müşteri Hizmetlerinde Kalite, firmamızın ve çalışanlarımızın en temel felsefesidir.

Son kullanıcıların aldıkları ürünler ile ilgili memnuniyetlerini arttırabilmek için bayilerimize 15 gün koşulsuz ürün iade, anında birebir değişim veya ürün bedelinin USD olarak iade garantisini sunduk. Bu hizmetimizdeki en önemli kriter müşterimizin veya onun müşterisinin herhangi bir biçimde üründen memnun olmamaları halinde müşterinin beklentisi olan çözümün anında müşteriye sunulmasıdır.

Bayilerimizin yaptıkları çalışmaları finansal anlamda desteklemek amacı ile Kredi kartı ile komisyonsuz ödeme opsiyonu; Garanti Bankası, Finansbank, İş Bankası, Akbank ve Yapı Kredi  kredi kartlarına 2 aydan 24 aya kadar TL taksit ve kredi kartına bloke ile 7 gün cari hesap ödeme opsiyonu projelerini geliştirdik. Bu çalışmalar sayesinde bayilerimize aldıkları ürünler ile ilgili ciddi ödeme kolaylıkları ve finansal destek sağladık.

Müşterilerimizin aldıkları ürünleri ofislerinde teslim alabilmeleri için İstanbul içinde kendi araçlarımızla teslimat uygulamasını başlattık. Anadolu' da faaliyet gösteren firmalarımıza destek olabilmek amacı ile ARAS Kargo firması ile bir lojistik antlaşması imzaladık ve Profesyonel KARGO uygulamasına başladık.

Müşterilerimize bilgisayar sektörü ve ürünlerimiz ile ilgili güncel bilgileri anında ileten iletişim altyapımızı kurduk ve her gün güncel fiyat, ürün ve sektör bilgilerinin müşterilerimize iletilmesini sağladık. Web sitemizi müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak her gün geliştiriyoruz.

Firma politikamız gereği tüm ürünlerde yakaladığımız avantajları müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Bu nedenle piyasanın durumuna göre günlük fiyat ve kampanyalar ile müşterilerimizin almak istedikleri ürünlerde ciddi fiyat avantajları elde etmelerini sağladık.

Stok seviyemizi her zaman için müşterilerimizin beklentilerine göre oluşturduk ve hiçbir zaman müşterilerimizin ürün konusunda sıkıntı çekmemelerini sağladık. Stok durumumuz ile ilgili bilgileri her gün web sitemizde güncel olarak yayınladık.

Gelecek günlerde üzerinde çalıştığımız yeni projeler ile müşterilerimize daha iyi hizmetler sunabileceğimize inanıyoruz.

BULTEN

E-BÜLTEN listemize şimdi kaydolun !..
Monster ©2000 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır         Kullanım Koşulları   |   Güvenlik  |   Müşteri Hizmetleri  |    Oyun Bilgisayarı  |    İptal ve İade Koşulları  |    İletişim