Organizasyon

Şirketi kurduğumuzda, müşterilerimizin aldığı ürün ve hizmetlerden en üst düzeyde memnuniyeti bizim temel amacımız idi.

Öncelikle yaptığımız işe odaklı çalışıyoruz. Son kullanıcı müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için sürekli yeni, güçlü ve güvenilir firmalar ile iş ortaklıkları yapıyor ve ürün profilimizi zenginleştiriyoruz. Yeni teknolojileri sürekli takip ediyor ve doğru iş modelleri ile müşterilerimizi destekleyebilmek için ilgili eğitim ve seminerlere katılıyoruz. Satışa sunduğumuz ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmamızın hizmet kalitemizi yükselteceğini çok iyi biliyoruz. Müşteri Hizmetlerinde Kalite, firmamızın ve çalışanlarımızın en temel felsefesidir.

Son kullanıcıların aldıkları ürünler ile ilgili memnuniyetlerini arttırabilmek için  15 gün koşulsuz ürün iade, anında birebir değişim veya ürün bedelinin  iade garantisini sunduk. Bu hizmetimizdeki en önemli kriter müşterimizin herhangi bir biçimde üründen memnun olmamaları halinde müşterinin beklentisi olan çözümün anında müşteriye sunulmasıdır.

Müşterilerimize bilgisayar sektörü ve ürünlerimiz ile ilgili güncel bilgileri anında ileten iletişim altyapımızı kurduk ve her gün güncel fiyat, ürün ve sektör bilgilerinin müşterilerimize iletilmesini sağladık. Web sitemizi müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak her gün geliştiriyoruz.

Firma politikamız gereği tüm ürünlerde yakaladığımız avantajları müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Bu nedenle piyasanın durumuna göre günlük fiyat ve kampanyalar ile müşterilerimizin almak istedikleri ürünlerde ciddi fiyat avantajları elde etmelerini sağladık.

Stok seviyemizi her zaman için müşterilerimizin beklentilerine göre oluşturduk ve hiçbir zaman müşterilerimizin ürün konusunda sıkıntı çekmemelerini sağladık. Stok durumumuz ile ilgili bilgileri her gün web sitemizde güncel olarak yayınladık.

Gelecek günlerde üzerinde çalıştığımız yeni projeler ile müşterilerimize daha iyi hizmetler sunabileceğimize inanıyoruz.