Karne Kampanyası İçin
Son Gün 30 Haziran

HEMEN İNCELE
Son
Gün
Kalan Süre

2.5'' Harici Hardisk

Yüksek performansı ve başarıyı kendisine hedef koyan kullanıcıların ilk tercihi Monster, güçlü notebookları ve oyuncu ekipmanlarıyla olduğu kadar 2.5” taşınabilir harddisk modelleriyle de dikkat çekiyor.

Kompakt tasarımlarıyla gerek oyun ve işletim sistemi yedeklerinizi gerekse büyük boyutlu proje dosyalarınızı her zaman yanınızda taşımanıza yardım eden 2.5" harici harddisk modelleri, yüksek okuma ve yazma hızları sunuyor. En güncel veri aktarım arayüzlerini kullanan diskler, adaptör olmaksızın yalnızca USB portu üzerinden çalıştırılabiliyor. Performans kadar dayanıklılık da öncelikleriniz arasındaysa rahatlıkla tercih edebileceğiniz harici disk modelleri, alüminyum dış kaplama veya rugged olarak adlandırılan ekstra çevrelemeye sahip olabiliyor.

Windows ve macOS işletim sistemleriyle uyumlu olan modeller, farklı kapasitelerle gereksinimlerinize yanıt veriyor. Boyutları ve ağırlıkları sayesinde laptop çantanıza kolayca yerleştirebileceğiniz 2.5" harici harddisk çözümlerini inceleyebilir, beklentilerinize uygun modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

0 adet kayıt bulundu.
    Monsternotebook


    BU KATEGORİDE ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.