Yılın Online Etkinliği
Monster #WASD Canlı Yayın

CANLI İZLE
Son
Gün
Kalan Süre

Neden Monster?

MONSTER, Fokus Bilgisayar'a ait dizüstü ve masaüstü bilgisayar ve PC bileşenleri ile ilgili uluslararası bir markadır. İngilizce sözlük anlamı

CANAVAR demek olan MONSTER bizim markamız olarak yüksek performanslı, güçlü ve her koşul altında sorunsuz çalışan CANAVAR gibi dizüstü bilgisayarları ifade etmektedir.

MONSTER markası ile yerel pazarda yaklaşık 9 yıldır bir dizüstü bilgisayardan en yüksek performansı bekleyen bilinçli bir kullanıcı profiline OYUN, MİMARİ ve GRAFİK TASARIM, CAD/CAM vb. uygulamalarda sorunsuz olarak kullanılabilecek; uluslararası markalara göre oldukça ekonomik, daha iyi özellikte bileşenler içeren ve en yüksek performanslı dizüstü bilgisayarların üretimini yaparak destek veriyoruz.

MONSTER Markasının Diğer Markalar Karşısında Avantajları

En Yüksek Performanslı Ürünler, En Ekonomik Fiyatlar

Ürünlerimizin diğer markalara göre daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor olmasının bir kaç nedeni var. Bunlardan birincisi uluslararası markaların ürünlerine, markalarına olan talebe göre ekledikleri bir marka değeri var. Bu değere mutlaka ama mutlaka % 3 - 10 arası bir fark ödüyor kullanıcılar. İkincisi tabi daha yüksek kar marjları ile satıyor ürünlerini uluslararası markalar. Bizim tespit ettiğimiz bir çok markada 300 $ ile 1000 $ arasında aynı / benzer özelliklerde ürünler için ödenen farkların olduğu. Özel modellerde bu farklar çok daha fazla artabiliyor. Üçüncüsü biz notebook pazarında güçlü ve etkin bir yer edinmek istiyoruz.

Barebone notebook kasası üreticisi ve INTEL, SEAGATE, KINGSTON, MICROSOFT, NVIDIA gibi uluslararası bileşen ve yazılım üreticisi firmalarının desteği ile karlılığımızı, hedeflerimizi de dikkate alarak min. düzeyde tutmaya ve yüksek performanslı ürünleri ekonomik fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Bu dönemde yaptığımız ve yapacağımız kampanyalar da tabi fiyatları etkiliyor. Ayrıca ürünler ile birlikte işletim sistemi tercihini yapabiliyor olmanız da önemli bir fiyat avantajı getiriyor. İster Microsoft Windows işletim sistemli olarak Türkçe / İngilizce dil tercihi yaparak, istenirse de işletim sistemsiz (FreeDos) olarak kullanıcılar  ürünü satın alabiliyor.

Müşteri Hizmetlerinde Kalite ve % 100 Müşteri Memnuniyeti

MONSTER noteboook modellerinde OYNAYAMADIĞINIZ OYUN ya da ÇALIŞTIRAMADIĞINIZ TASARIM / CAD-CAM programı olursa anında iade garantisi veriyoruz.

MONSTER notebook modellerinde ilk 15 gün için koşulsuz ürün iade garantisi veriyoruz. Kullanıcılar herhangi bir MONSTER notebook modelini satın aldıktan sonra 15 gün boyunca ürün üzerinde istediği uygulamaları çalıştırarak ürünümüzü test edebilir ve en küçük bir memnuniyetsizliğinde evimin duvarına rengi uymadı bile dese ürünü hemen iade ederek parasının iadesini talep edebilir. Müşterilerimiz üründen gerçekten memnun olduklarını belirtinceye kadar ürüne ait mülkiyetin bize ait olması gerektiğini düşünüyoruz.

MONSTER notebook modellerinde ilk 30 gün içinde çıkabilecek ÖLÜ PIXEL hatalarında panel değişim garantisi veriyoruz. ÖLÜ PIXEL nedeni ile panel değişimi garantisi uluslararasıı markalarda min. 5 - 6 adetten itibaren başlarken MONSTER notebookta 1 adet ÖLÜ PIXEL çıksa bile panel değişimini aynı gün gerçekleştiriyoruz.

Esnek Modelleme ve Seçenek Fazlalığı

MONSTER notebook modelleri, son kullanıcıların istediği özellikleri tam olarak karşılayan, önceden yapılandırılmış veya müşteri tarafından yapılandırılabilen esnek bir yapıda üretilmektedir. Her bir notebook modelinin kullanıcıların beklentilerine göre özel biçimde yapılandırılabilmesi mümkündür. Bu esnek modelleme kullanıcının beklentisinin tam olarak karşılanmasını ve buna paralel olarak memnuniyetin artmasını sağlamaktadır. Zaman içinde bu esneklik düzeyi artmaya devam edecektir.

Her Zaman En Yeni ve İleri Teknoloji

MONSTER notebook modellerinde her zaman en yeni teknoloji ürünleri kullanılmaktadır. En yüksek kapasiteye sahip SSD ya da 7200 RPM sabit diskler, en yüksek kapasite ve performanslı bellek seçenekleri, en yüksek performansa sahip ekran kartlı notebook modelleri her zaman öncelikle MONSTER notebook modellerinde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Özelleştirilebilir Notebook Etiketleri

MONSTER notebook modellerinin Özelleştirilebilir Notebook Etiketleri ile birlikte kullanılması ile kullanıcılar tümüyle kişisel ve benzersiz dizüstü bilgisayarlara sahip olabilmektedirler. Dizüstü bilgisayarın ön yüzünde farklı etiket alternatifleri kullanılabilecek ve dizüstü bilgisayarın tamamen kişiselleştirilebilmesi sağlanacaktır.

Satış Sonrası Teknik Destek

MONSTER notebook modelleri Fokus Bilgisayar 'ın satış sonrası desteği ve garantörlüğü ile satışa sunulmaktadır. Üründe herhangi bir sorun olduğunda ( Örneğin; anakart üzerinde yer alan ses çıkışı ile ilgili bir sorun ) ürünün Yurtiçi Kargo ile herhangi bir ücret ödemeden Fokus Servis 'e gönderilmesi istenmekte, teknik servisimize ulaşan ürün ile ilgili teknik incelemelerin yapılarak ortalama 1 - 7 iş günü içinde onarım işlemi hedeflenmekte ve yurtdışından gelmesi gereken özel bir parça yoksa bu süreç içinde sorun giderilerek yine ücretsiz olarak ürünün geri gönderilmesi sağlanmaktadır.

Bu olağanüstü satış sonrası destek hizmeti, bugüne kadar yerel / uluslararası markalar tarafından pazara sunulan hizmetlerle ilgili yaşanan sıkıntılara ve ürünün teknik serviste 30 iş günü civarında beklemesine neden olabilen tüm olumsuzluklara alternatif olması ve yaşanan sıkıntıları tamamen ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir.